Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben hidratálást nyújt
  • hatékony SOS-összetétele segít enyhíteni a száraz, brepedezett és durva bőr érzését

AJÁNDÉK Avon Care Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre
Ár: ajándék , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

Lolychan

2020. március 29.

Télen a legjobbak egyike. Zsíros, tömör állaga miatt a kicserepesedett bőrömre szuper. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Maniac

2020. január 15.

Zsíros,viaszos állaga miatt csak éjszakára használom, de az egyik legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Abszolút max pontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

johannah

2020. január 13.

Szerintem jó termék, nincs benne illat anyag, olcsó és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Szerintem jó termék, nincs benne illat anyag, olcsó és teszi a dolgát.

nessy29

2020. január 2.

Pár használat és teljesen újjá születik a száraz, repedezett kéz. Egyetlen negatívum, hogy kicsit nehezen szívódik be, de a hatása ezt ellensúlyozza, így megadom az 5*-ot. Este a legjobb,mert akkor van ideje hatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Incuss

2019. február 21.

Nagyon szeretem,mert tökéletesen ápolja a kiszáradt,repedezett bőrt.Elég vastag,zsíros krém,ennek ellenére gyorsan beivódik.Igazán megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Dominika28

2019. január 20.

Eddigi kedvenc kézmrémem az egyiket társával rendeltem meg ez jobban tetszik a zsírosabban állaga miatt igaz így nehezebb szívodik be viszont úgy vettem észre , hogy jobban hidratálja a kezemet. Idővel kipróbálom a többit is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Renus

2018. december 8.

A száraz kezeimre megfelelő, puha bársonyos bőrt eredményez.
Az illata viszont nem igazán tetszik, és nehezen is szívódik be.
Erős 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

A száraz kezeimre megfelelő, puha bársonyos bőrt eredményez.
Az illata viszont nem igazán tetszik, és nehezen is szívódik be.
Erős 4-es.

Andi07

2018. november 22.

A legjobb kézkrém azok közül amit próbáltam!!! A hideg időben nagyon kiszárad a kezem, ráadásul elég sokszor használok kézfertőtlenítőt is, de ha ezzel bekenem este reggelre szárazság egyáltalán nincs és puha is a kezem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Tirana

2018. május 16.

Télen a kezem extrémen száraz, berepedezett. Ha éjszakára bekenem a kezem, reggelre puha lesz és sima. Mindemellett olcsó is. Alapkellék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

tátombák

2018. március 28.

Anyukám munkájából kifolyólag folyton ki van száradva a keze, télen a hideg még erre rá is tesz egy lapáttal. Kíváncsiságból megvette ezt, és nagyon gyirsan rendbetette a kezét. Apa is többször megjegyezte már, hogy milyen brutál ez a krém, ő is gyakran nyúl érte, pedig ő nem az a kenceficés fajta.
Nekem ez az állag sok, tényleg csak nagyon száraz bőrre ajánlom esténként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Nekem ez az állag sok, tényleg csak nagyon száraz bőrre ajánlom esténként.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol