Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A méhpempő fehérjékben és vitaminokban gazdag. Gyakran használják kozmetikumokban tápláló, védő és hidratáló tulajdonságainak köszönhetően. A kézkrém segít növelni a bőr hidratáltságát és segít simábbá és puhábbá varázsolni a bőrt.

Henszi

2019. február 4.

Az illata nagyon jó. Első pár használatnál láttam a változást a kezemen. Mostanában már nem igazán segít. Inkább csak "szinten tartja" azt, amit a nivea krém csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Gyevocska

2019. február 3.

Még valamikor az őskorban használtam. Nagy valószínűséggel azért nem hagyott mély nyomokat az emlékeimben, mert semmi extra nem volt.
Na, ami miatt utálom az Avont, az az, hogy a legolcsóbb összetevőkből kreált kis kutyulékjaikat úgy tudják reklámozni, mintha az a természet csodája lenne.
Tekintve, hogy az összetevők listáján előrébb áll a Parabén, mint amivel hirdetik (lásd: méhpempő), így számomra nem bizalomgerjesztő termék. Ja, és megjegyzem, a méhpempő nem ragacsos. Max. a méz. De a méhpempő inkább egy selymes, vizes krémhez hasonlít. De nem ragacsos.
Az egy csillagot csak azért adom, mert kevesebbet nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Az egy csillagot csak azért adom, mert kevesebbet nem lehet.

NOrsi95

2019. január 25.

Jól hidratált, de ragacsos érzésem volt utána, és a kirepedezés miatti sebesebb bőrömet szétcsípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

pici24

2019. január 3.

Téli hónapokra vásároltam, és ez már a második év, hogy ezt használom. Kicsit várni kell vele, hogy felszívja a bőr, de megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

adriennforgacs996

2018. december 18.

Nemek annyira nem tetszett. Ragacsos lett utána a kezem és le kellett mosni utána. Ha ki van repedve a kezem jó, mert ha rajtahagyom azért sokat segít rajta. De mivel nekem ennyire nem szokott kiszáradni így csak kevés csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

p.bettina

2018. december 12.

Nekem sincsenek jó tapasztalataim ezzel a termékkel kapcsolatban. A méhpempő miatt elég ragacsos az állaga, nem szívódik úgy be, nem kellemes. Utána mindig kezet kell törölni. Az illata nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Doryen

2018. december 4.

Nem volt rossz, ha nagyon kiszáradtak a kacsóim, segített, de zsíros, "elkenhetetlen" érzetet hagyott maga után, és ez zavart. Egy kolléganőm szerint jó aranyérre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

csillam94

2018. november 26.

Még régebben használtam, de nincsenek jó emlékeim. Este kézkrémeztem, reggel még éreztem a kezemen, annyira nem szívódott be jól. Az illata finom, és olcsó is, de nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

klaudia0729

2018. november 18.

Nagy lassan szívódik be, és az illata sem a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Nagy lassan szívódik be, és az illata sem a legjobb.

marysidehouse95

2018. november 12.

Ragadós, és nekem az illata sem jött annyira be.

Lábamra használtam el a bőrkeményedésre, arra jó volt nagyjából ezért kap egy 3-ast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Ragadós, és nekem az illata sem jött annyira be.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Narancssárga.