Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Adrika, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzíven regeneráló arckrém nagyon száraz bőrre, s a bőrszárazság okozta ráncokra.

• táplálja és hidratálja a bőrt
  • puhítja és simábbá varázsolja a száraz bőrfoltokat
  • könnyű állagú, gyorsan beszívódó formula, smink alá is tökéletes

rouge23

2020. december 16.

Ha testápoló lenne a neve, akkor öt csillagot adnék neki, de mivel arcra írják, így egy. Nagyon durván bezsírosította a bőröm mikor használtam, pedig egyébként nem szokott zsíros lenni, és rengeteg pattanásom lett tőle. Testápolónak viszont jó, csak hát arcra reklámozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

Bearbunny

2019. március 7.

Magamnak vettem, mert imádom a kókusz illatát, de végül a párom használja. Úgy vettem észre, hogy az én bőrömmel semmit sem csinál. Beszívódik, de nem hidratál. Páromnak nagyon durván száraz a bőre, neki sem segít sokat, inkább csak "szinten tartja". Elhasználja, mert nagyon nem szeret kidobni semmit, de újravenni nem fogjuk. A finom kókusz illat miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Henszi

2019. február 4.

Sokáig használtam, szárította az arcomat. Az illatától émelyegni kezdek minden alkalommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Andy88

2018. november 11.

Eleinte féltem tőle, mert mégiscsak kókuszolajat tartalmaz, ami az én kombinált bőrtípusomra nem éppen ideális. Ráadásul Avonos (ami számomra jó néhányszor okozott már csalódást...). Viszont ez a krém a kedvencem lett! :) Nagyon finom kókuszos illatú, szuper az állaga, gyorsan beszívódik (bár picit lehetne folyékonyabb)... nagyon jól ápolja a bőrömet, és tényleg smink alá is tökéletes, nem olvad le az arcomról még a legnagyobb melegben sem. Sajnos fényvédőt nem tartalmaz, így inkább estére használom, de abszolút pozitív meglepetés volt ez a krémecske. Megérdemli az 5*-ot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

hadri

2018. október 23.

Könnyen és gyorsan beszívódik, szuper az illata és nagyon kedvező az ára. Nálam szerencsére nem okozott irritációt, pedig érzékeny bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Zoe444

2018. május 21.

Eddigi legjobb arckrémem. Nagyon száraz, világos bőröm van, ami sajnos ekcémára hajlamos és a szél is hamar kicsípi, tavaly ilyenkor tisztára berepedezett az arcom, olyan volt, mint a kígyó bőre. Amióta ezt az arckrémet használom nem jött elő az ekcémám, és nem száradt ki a bőröm. Nálam egy csodakrém. Szerencsére sokáig is elég, így, hogy minden este használom és az illata is isteni finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

dorikatapal00

2018. április 1.

Hetekig használtam nagy szeretettel, tényleg, fantasztikus illat és jó textúra, de rettentően kiszárította a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Daisyyy

2018. március 16.

Lehet, hogy egy kicsit többet vártam tőle, de nekem ez valahogy gyenge. Az arcomat kissé csípi, úgyhogy nyakra és dekoltázsra kenem csak, de nem fogom újra venni. Az illata mondjuk jó, de az összetevők alapján nagyon gázos. Jól beszívódik, még sminkelni is lehet rá, de egy hét elteltével nem viselte jól az arcbőröm az összetevőit, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

csaford

2018. február 21.

Nem vagyok nagy Avon rajongó, de ez az arckrém isteni! Finom az illata és nagyon hamar beszívódik. Biztosan vásárolok még belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

Airina

2018. február 20.

Finom illata van, nagyon szeretem. Kifejezetten száraz bőrre ajánlják, nekem nagyon száraz, de szuperül kezeli. Nem lesz utána olajos a bőröm, mint más krémeknél. A kiszerelése kicsi, nem lesz sokáig elég, mert imádom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0