Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Avon.hu,

Intenzíven regeneráló többfunkciós krém kókuszolajjal.

• bársonyos formulájával valósággal körbeöleli bőrödet
  • kondicionál és komfortérzetet biztosít a nagyon száraz bőrnek is
  • hihetetlenül puhává varázsolja a bőrt - ellenállhatatlan tapintást biztosít

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

liladiva01

2023. július 30.

Nagyon nehéz, tömény, testes krém, ami filmréteget képez a bőrön, de annyira, hogy ha reggel bekenem, az esti zuhanyzásnál még "elsiklik" rajta a víz. Nekem egyáltalán nem szívódik be, igazán keveset meg nem lehet belőle felkenni, mert olyan tömény, hogy nem lehet "messzebbre" eldolgozni. Az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 30.

Vicus

2023. január 25.

Éjszakára, kézkrémnek használom, nem szívódik be egyből. Ápoló hatása amúgy jó, illata enyhe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

Nikol91

2021. április 18.

Sok krémet kipróbáltam, ez a változat nem lett a kedvencem. Nagyon nehéz krém, száraz, kirepedezett sarkamra kenem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Akara

2021. április 17.

Az árához képest korrekten hidratál, de nagyon nem fogott meg az illata. Másfajta kókusz illatot szeretek. Többet rendeltem, elkenegetem, de valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Tuszy

2021. március 27.

Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, és finom illata van, tényleg kókuszos! Kézre és lábra is használom, puhább lesz tőle a bőröm. A nagyon kiszáradt bőrt viszont ez nem fogja helyrehozni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Maricaaa3131

2020. november 6.

Nagyon szeretem! Tusfürdőjével együtt használom, de az illata mellet az állaga kaphatna még +1 csillagot! 2 hete használom, a hideg időben a labszáram szinte pikkelyesre szárad, ezzel a krémmel viszont helyre jött és puha. Valószínű újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

f.reni97

2020. október 27.

Imádom!
Már a 3. tégelyt használom, minden este ezt használom kézkrémként. Isteni az illata,és nagyon puhává varázsolja a kezeimet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Imádom!

Miruska

2020. augusztus 27.

Ez igen, igazi testes krém. Pont ez tetszik benne, hogy nem az a joghurt állagú, s ennek ellénére nekem nagyon hamar beszívódik, elkenni sem problémás. Szerintem igen is kókusz illata van, csak nem a mű, hanem az igazi kókusz olaj. Sajnálom, hogy a kis tégelyt rendeltem csak meg, mert hamar fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Zoldtulipan

2020. április 16.

Nagyon gyorsan tovább passzoltam. Az illata köszönőviszonyban sincs a kókusszal, az állaga pedig nagyon sűrű, mind egy megszáradt massza. Pont úgy is viselkedik, ahogy kenegeted, összezsöndörödik, és kis száraz fehér gubicsokat hagy maga után. De ha sikerül is viszonylag gyorsan és egyenletesen felvinni, akkor se ér semmit. Nem puhít, nem hidratál. Pozitívumot nem tudok mondani, fényévekkel lemarad a testvéreitől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

rockhormon

2020. április 12.

Ez valami fenomenális, főleg ennyi pénzért!

Hetek óta kenegettem a száraz lábaimat, mindig beszippantotta és semmi... Ez egy használat után bársonyossá tette a bőröm. Az illata is finom, sok van a dobozban és semmi nem ragad használat után. Nagyon hálás vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Ez valami fenomenális, főleg ennyi pénzért!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Methylparaben i I ta I par 0 0