Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Avon Care bőrmegújító kézkrém glicerin- és E-vitamin tartalma révén segít a kezek bőrének hidratálásában.

orsipanka

2019. november 21.

Az illata a takarítószerekre emlékeztet. Ha nem nézném az összetevőit, akkor azt mondanám, hogy egy hatékony kézkrém nagyon olcsón, de vannak ennél sokkal szebb összetételű kézkrémek is kicsit drágábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Gituccci

2014. június 28.

Egész jó kis kézkrém. Hamar beszívódik és hidratál is. Az illatát is nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Roxanne

2012. december 11.

"Glicerines kézkrém"
Ez elmond mindent, ami a hatását illeti, tekintve, hogy a glicerin az egyik leghatékonyabb hidratáló vegyület. Első alkalommal az esti tisztálkodás után használtam a szokásos hidratáló rutin részeként. Gyorsan beszívódott, és egy jó 18 órát ki is bírt. Ebből a szempontból katasztrofálisak a kezeim: a kézfej még csak-csak, de az ujjaimon a bőr véresre tud repedni. Kimondhatatlanul örültem, hogy valóban az esti krémezés után majd egy nappal később éreztem csak, hogy újra szükség lenne némi kézkrémre. Így viszont nagyon lassan fogy el. Kedves Avonosok, milyen üzletpolitika ez? ;-)

Filmréteget nem tapasztaltam, csak azt a jóleső, púderes "védőréteget", amit más, igazán jó bőrtápláló készítményeknél. Ez annyira nem zavar. Úgy érzem, mintha egy bársonykesztyű lenne a kezemen, ami megóvja a környezeti hatásoktól, így lassabban szárad ki újra.
Illatról ne kérdezzetek. Elég ideig kallódott a fiókban ahhoz, hogy az Avonéknál oly kritikus pont megmutatkozzon: az illatanyag bomlik le legelőször. Némi citrusos felhang érzékelhető az összetevők illatmasszájában, de nem számottevő.
Az ár-érték arány értékelésétől is el kell állnom.
Mindezektől függetlenül ez egy nagyon jó kis kézkrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

"Glicerines kézkrém"

Az ár-érték arány értékelésétől is el kell állnom.
Mindezektől függetlenül ez egy nagyon jó kis kézkrém.

Lina85

2012. január 28.

Ajándékba kaptam, de nem tetszett. Nekem is olyan mintha bevonat képződne a bőrőmön tőle. Nem is igazán rajongok az Avonos kézkrémekért. Arra jó, hogy a munkahelyen elhasználjam, de pénzt kiadni nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

little79

2012. január 16.

Engem kicsit zavar a citrusos illata. A kőolaj származék összetevő eléggé a sor elején szerepel. Ez érezhető is a krém állagán. Nekem nem igazán jött be, de 3 csillagot így is érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Esszé

2011. november 17.

A mosogatószerektől nagyon kiszárad a kezem. Ha ezzel kenem, utána hamar megszűnik a feszítő érzés, de igen jól érezhető a bevonat. Nem tudok semmihez nyúlni, mert félek, hogy mindent összekenek vele. Viszont ez az egyetlen kézkrém, amire a finnyás orrú férfi kollégám nem húzza el a száját :-) (Miatta kap négyest.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

Veronika

2011. október 8.

Nálam bevált! Nagyon száraz a kezem,főleg télen..de ez a krém nagyon szépen beszívódik,nem hagy zsíros érzetet és az illata is finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

liliomlány

2011. augusztus 2.

Hát igen ,a benne lévő nagy mennyiségű paraffin miatt az ember úgy érzi hogy egy bevonat képződik a bőrén,mert ez az anyag eltömíti a pórusokat,ezért valóban nem szívódik fel teljesen,nem lélegzik tőle a bőr,így hiába van benne jó hatóanyag semmi értelme mert nem engedi felszívódni azt sem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Inez

2011. július 11.

Mániákusan gyűjtögetem a kézkrémeket. :) Ennek az illatától jó kedvem lesz, és a kezemnek is nagyon kellemes - gyorsan felszivódik, selymes, puha, illatos lesz a kezem a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

Stina

2011. május 28.

Mivel köztudottan szeretem a citrusos illatokat, anyukám meglepett vele. Lassan ideje lesz bevallanom neki, hogy nem szeretem az Avon kézkrémjeit. Valahogy mindig úgy érzem, hogy valamiféle bevonat képződik tőlük a bőrömön, és így az nem jut levegőhöz. Az illata nem nyűgözött le, szerencsére nem intenzív és gyorsan elillan. Az összetevői sem dicséretre méltók. Azért kap mégis 3 pontot, mert a környezetemben ennek ellenére néhányan rajonganak érte, és az ára tényleg fogyasztóbarát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate