Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodia, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

FooZoGo

2017. december 27.

Nekem bevált. Még az újítás előtt vettem, tavaly nyáron. Készülök venni belőle újra, remélem csak a külseje újult meg. Arcomon használom smink alá, vagy éjszakára.
Pozitívum: illata visszafogott, jól hidratál
Negatívum: zsíros, kicsit nehéz, fénylő arcot kölcsönöz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Pozitívum: illata visszafogott, jól hidratál
Negatívum: zsíros, kicsit nehéz, fénylő arcot kölcsönöz

Juuice

2016. május 1.

A nagy xxl-es verzióból kezdjük meg a 2. flakont egy éven belül. Szeretem a pumpás kiszerelését, az illatát, a hatását. Arcra és kézre is kenem, szépen hidratál. Sőt!! A homlokon lévő finom, apró vonalakat nemcsak hogy halványította, de majdnem el is tüntette. Nagyon gazdaságos, sokáig kitart, és olcsó is, és még a barátom is hajlandó használni az arcára és a kezére, amikor kiszárad, pedig nagyon ágált ellene, mondván, hogy a krémek csak lányoknak valók de néha már kifejezetten ő kéri, hogy kenjem be vele :D remélem, gyártják még sokáig, mert az Avonnak megvan ez a jó szokása, hogy csak úgy, hirtelen kivonja a forgalomból a termékeiket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

starflo

2016. február 22.

Télen a kombinált bőröm több hidratálásra szorul, ezért kipróbáltam az 50ml-es változatot ebből a krémből. Gondoltam, ha nem válik be, legalább nem bukok sokat, mert nagyon olcsó krémről beszélünk. Árához képest megdöbbentett! Estére használom csak, mert elég nehéz krém, de nekem bevált. Kellemes az illata, remekül hidratál, picit nehezen issza a bőröm, de estére pont jó. Reggelre puha, selymes a bőröm. Van más termék, amit jobban kedvelek, de téli időszakokban, ha szembejön velem, lehet újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

sihaya

2016. február 9.

Ajándékba kaptam egy 75ml-s kiszerelést, nem sok jót vártam tőle, de nagyon pozitívan csalódtam. A feszülő, viszkető, egyre terebélyesedő terheshasamra használom, nagyon sűrű, de jól beszívódó, jól hidratáló cucc, finom krém illattal. Következő télre lehet megveszem nagyban is. Gondolom az ára se horror.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

taevi

Korcsoport: >54
2016. január 11.

Az Avon krémjei nekem nem jöttek be, kivétel ez a kence. Igaz, nem az arcomra, hanem kézre ill. testápolónak használom. Száraz bőrre kiváló és isteni az illata is. Rendszeresen használom, nagyon kiadós, sokáig tart. (400 ml-s változatát szoktam rendelni). Állítom, hogy jobb, bármilyen kézkrémnél, legalábbis nekem bevált, nagyon jól hidratálja, puhítja a bőrt. Megéri az árárt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 11.

fdorottya

2015. június 24.

Arcomra nem merném kenni mert elég nehéz, zsíros krém. Testápolónak viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

macspamacs

2015. március 28.

Télre vettem az arcomra, de sajnos túl soknak bizonyult a kombinált bőrömnek, mivel nehezen szívódott be. Finom illatú, kellemes krém, végül kézkrémként és testápolóként használtam el. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Jelizz

2014. december 20.

Én mikulásos csomagoládba kaptam. az illata enyhe krémre utal, sajnos zsíros eléggé és nehezen szivodikbe, nem rosz de nem a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 20.

nagyrenii

2014. október 31.

Nekem a Family változata van meg, még a tavalyi téli kiadásban. Száraz a bőröm főleg télen, de ez nagyon jó puhává varázsolja. Sajnos el szoktam követni azt a hibát, hogy csak akkor próbálom hidratálni a bőrömet, mikor már nagyon száraz, de idén próbálom megelőzni, ezért már most elkezdtem használni ezt a krémet, eddig nagyon jól bevált. Egyáltalán nem irritálja a bőrömet, pedig eléggé érzékeny. Mondjuk az illata éppenséggel nekem annyira nem jön be, de nem is ez az elsődleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

letti1106

2014. július 30.

Nagyon sűrű, zsíros állagú, illata nekem nagyon tetszik. Csak a hiperdurván kiszáradt részekre szoktam használni a sima testápolóm mellett. Plusz nekem leégésre nagyon bevált. Szinte hófehér bőröm van nem tudok barnulni csak leégek már kisebb napsütéstől is. Enyhítette az égő fájdalmat, kellemesen hűsített és gyorsította a hámlást ezáltal a gyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrogenated Soybean Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Színezék. Barnás sárga.