Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Ápoló kézkrém szilikonnal. Láthatatlan kesztyűként segít megvédeni kezeit a tisztítószerektől és a mosószeres víztől.

wildrose

2020. március 23.

Nagyon kellemes illatú, könnyű állagú kézkrém, kicsit lassabban szívódik fel, és hagy egy kis olajos réteget, de ez eltűnik egy idő után. Bár semmilyen "láthatatlan kesztyűről" nem tudok beszámolni, azért a bőrt elég jól ápolja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 23.

Gwendoline

2013. december 26.

Picit lehetne zsírosabb. Védelmet én konkrétan nem vettem észre... Kesztyűnek sem nevezném... Elfogadható krém, általában az Avon krémek eléggé egyformák. Illata nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

agi.greendaygirl

2013. november 2.

nekem a mostani, rózsaszín cuki csomagolásban van meg, bevallom őszintén, hogy ez elég nagy szerepet játszott abban, hogy megrendeltem :D körömlakkozás előtti kézkrémnek szántam. Jó krém, hamar beszívódik, kicsit "zsíros" de jól hidratál. Egyszerű kis krémről van szó, nem mondom, hogy ez a legjobb Avon Care kézkrém, de 300 Ft-ért, és ekkora mennyiség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

foxgirl

2013. augusztus 12.

Gyorsan beszívódó, jó illatú kézkrém. Télen használtam sokat, a hideg nagyon kiszárítja a kezem, ez gyorsan helyre pofozta :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Ivett93

2013. május 20.

Nekem nagyon lassan szívódik be, zsíros is. Nem nyerte el a tetszésemet egyáltalán. Árával nem volt gondom, de többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

GYUGBR

2012. szeptember 2.

Tényleg olyan mint egy láthatatlan kesztyu..imádtam, ápolt, puhább, selymesebb lett tole a kezem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

bokihugi

2012. június 11.

Még egy termék, ami nem lesz soha elhasználva... Szép lassan lecserélődnek a mérgeket tartalmazó kenceficéim . :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Saffy15

2011. november 24.

Könnyen felszívódó, jól hidratáló kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

Könnyen felszívódó, jól hidratáló kézkrém.

BabaCica92

2011. július 9.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik, sokáig tart a hatása, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik, sokáig tart a hatása, megéri az árát!

lucretia

2011. július 9.

Hamar beszívódik, puhává teszi a bőrömet. Az én kezemmel tényleg csodákat művel, pláne télen. :) Szerintem ezt a 300-400 Ft-os árát bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.