Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2012. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

4g.

HDorina

2017. május 14.

Nagyon szerettem. A szivecskés, cuki csomagolása miatt és az ajakápoló színe és csillogósága miatt is. Tetszett a praktikus a kis csomagolása. Nekem kellően hidratált is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Fleur

2014. június 11.

Nagyon utálom. Hányingerem van az ízétől és a szagától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 11.

Nagyon utálom. Hányingerem van az ízétől és a szagától.

blackberrylollipop

2013. június 29.

Nekem nagyon bevált, nem szárította ki a számat, jó illata volt és a színe sem hivalkodó. Nagyon szerettem, kár, hogy már nem lehet kapni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

TijuMK

2012. december 12.

Kettőt is kaptam anno egy rendelésem mellé ajándékba. Egész jó volt, bár nem ápolt tényleg, de szerettem a halvány piros színét és kellemes édeskés illata volt. Magamtól azért nem vettem volna meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

t.marianna93

2012. július 13.

Szárítja az ajkaimat, de a színe és az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Szárítja az ajkaimat, de a színe és az illata kellemes.

abbraccio

2012. június 27.

Ajakápolóként nagyon rossz (ízre és állagra egyaránt), azonban arcpirosítóként tökéletesen funkcionál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

BabaCica92

nekem túl erős a színe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

nekem túl erős a színe

Hibiszkusz

2012. május 7.

Szárít eléggé, de helyes kis rózsaszínes árnyalatot ad. Kedvelem a színét, de ritkán használom pont a szárító hatása miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 7.

Samybubu

2012. május 7.

Nagyon finom illata van és szép színe, de nagyon másra nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Nagyon finom illata van és szép színe, de nagyon másra nem jó.

belle

2012. május 4.

Én nagyon szeretem ezt az ajakápolót, bár találni nála sokkal jobbat is. Enyhe színt és csillogást ad a szájnak amin egy kis réteget is képez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.