Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan tisztít, eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, és hidratálja a bőrt. Érzékeny bőrön is használható. Zabtejjel és kamillával.

• hatékonyan tisztít
  • eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket a bőrről
  • hidratálja a bőrt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yubiri

2019. június 7.

Az enyémnek már kissé más a csomagolása és nem is "gentle" hanem "smoothing" van ráírva, de az összetevőket olvasva teljesen megegyeznek. Este törlöm le vele a sminkem, vattakorongra csepegtetve, a szememre nem használom, csak az arcomra. A hatása fenomenális, reggelre ténylegesen simább a bőröm, szépen terül rajta az alapozó. Az illatával sincs semmi bajom. Az zavar benne, hogy rettentően csípi az arcom, szolárium után pláne, de egyébként is. Mivel ilyen a hatása - és tegyük hozzá, akciósan nem is drága - újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

laura20020201

2019. május 29.

Nem rossz kis cucc, nekem kicsit csipte a szemem.
Szemsminket is leszedi, viszont nem egyből. Többször kell a szem alatt mosni - nekem legalább is- hogy jól leszedje, bár nekem nem habosodik fel
Az illata nagyon finom
Ja, és használat után talán kicsit puhább tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Nem rossz kis cucc, nekem kicsit csipte a szemem.
Az illata nagyon finom
Ja, és használat után talán kicsit puhább tőle a bőröm.

NikolettEke

2019. március 28.

nekem bevált, egesz sokaig kihuztam vele es megtisztitotta a bőröm, meglepő módon nem lesz tőle száraz az arcom, inkabb hidrataltabb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Manett2

2019. március 19.

Teljesen átlagos arclemosó, csak heti egyszer-kétszer használom esténként, amikor sminkmentes napom van. (Sminklemosásra inkább micellás vizet szeretek használni.) Az illata fura, de elviselhető. Nem irritál, számomra ez a legfontosabb, és persze utána tiszta az arcom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

vmoniika

2018. október 25.

Tudja a dolgat. Illatval nem vagyok kibekulve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Tudja a dolgat. Illatval nem vagyok kibekulve.

mivett

2018. március 2.

Pár hét használat után kijelenthetem, hogy totál átlag. A kombinált bőrömmel nem tud semmit kezdeni, a zsírosabb részek utána is azok, a szárazakat tovább szárítja. Elhasználom, de kb halottnak a csók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Neria

2017. november 10.

Őszintén szólva, nekem sehogy sem habosodott fel. Kissé szárított is, holott nem szárad ki könnyen az arcom. A sminket sem szedte la maradéktalanul, be kell vallanom, de az arcom utána elég puha volt. Egy jó arckrémmel elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

AppleMaple

2017. november 2.

Átlagos arctisztitó, korábban használtam már egy másik aloés 3 az 1-ben társát, az mintha picit jobban habzott volna és jobban leszedte a sminket. Ez se rossz de nekem a másik jobban bejött. Nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Nihan

2017. szeptember 23.

Eddig arctisztító habot használtam. Most erre a termékre esett a választásom. Nagyon finom illata van, jól tisztít, leszedi a sminkez és használat után olysn puha marad a bőröm tőle. A hab után kicsit zsírosabb érzés használni, de ez nem a termék hibája. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Aerodon

2017. augusztus 29.

A másik változatot rendszeresen használtam, így amikor ez megjelent kipróbáltam, most gyakorlatilag azt veszem amelyik épp akciós. Szépen lemossa a sminket, nem csíp, nem irritál és én az illatát is szeretem nagyon. A kiszerelése praktikus, az ára akciósan inkább 300-400 forint, szerintem mindennapi sminklemosónak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Colloidal Oatmeal
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: Virág kivonat.