Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Tápláló arckrém zabtejjel és kamillával

• táplálja és puhábbá varázsolja a bőrt
  • segít fokozni a bőr hidratáltságát
  • segít helyreállítani a száraz bőr komfortérzetét

Bububaba

2018. február 6.

Az egyik legjobb arckrém amit valaha használtam. A T vonalamban zsíros a bőröm,az arcom többi része viszont normális,de ilyen hideg időben nagyon kiszárad. Nehéz olyan arckrémet találni ami minden igénynek megfelel,de ez nagyon jó. A T vonalamban nem hagy zsíros érzetet,könnyen beszívódik. A többi részen is nagyon jól hidratál,a pirosságot elmúlasztja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 6.

Luna11

2017. május 29.

Az arctisztítójával volt egy csomagban. Igazából csak az arctisztítóra volt szükségem, de gondoltam ez is elfér. Mivel az én arcom zsíros, ezért nekem oda nem kifejezetten működik, max éjszakára mert hamar visszazsírosodik a bőröm, de igazából nem is számítottam másra, mert nem kifejezetten zsíros bőrre készült. Úgyhogy én kézre, karra, de főként lábra használom, mert ezeken a területeken nagyon száraz a bőröm. Itt viszont jól működik, bár csodát nem művel, de amíg nem találok valami "komolyabb" testápolót, addig teljesen jó. Az illata kellemes, nem tolakodó és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Csutak

2017. április 30.

Az arctisztítóval együtt használom, mert a teafás és uborkás tesója semmit nem segített, akárhányszor kenegettem az arcom fürdés után, mintha zsírosbödönbe fejeltem volna. Ezzel is zsíros az arcbőröm, de legalább több idő kell neki, míg zsírosodik és addig legalább puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Cosette

2017. március 18.

Az előnye, hogy jó illatú és hogy sokáig eltart, mármint eltartana, mivel nekem kis mennyiségben szárította a bőröm. Viszont ha kicsit többet teszek közepesen hidratál, nem hagy zsíros érzést. Elhasználom, de a kakaóvajas testvérét jobban szerettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

NovErke

2017. március 2.

Most ezt használom, egyszerű kis krém, de én szeretem. Enyhe, kellemes illata van, az állaga is jó. Nagyobb mennyiségben kicsit lehet nehéz lenne, de csak nagyon vékonyan kell felvinni, így is nagyon szépen hidratálja a száraz részeket és jó selymes lesz tőle a bőröm. Ajakbalzsamom nincs is, amúgy se szeretem, meg ez hidratálja az ajkamat is. Nagyon olcsó, meg jó sokáig elég lesz, szerintem rá is fogok unni. De ez nem a krém hibája, általában minden ilyesmire ráunok még mielőtt kifogyna, nekem nem érdemes nagy kiszerelésben venni semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

norykab

2017. február 25.

Az illata nagyon jó, viszont én nehéznek érzem az arcomon :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Az illata nagyon jó, viszont én nehéznek érzem az arcomon :(

Ygritte

2017. február 11.

Jelenleg ezt használom,olcsó és nagy mennyiség,hidratál is de nem az extrémen száraz bőrt.Az elején megijedtem hogy kiütéseket okoz,hanyagoltam egy hétig és újra használtam de nem történt semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Colloidal Oatmeal, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.