Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A lédús citrom és az édes grépfrút aromáival! A testpermet hidratálja és frissíti a bőrt, kellemes, gyümölcsös illatot hagy a bőrön.

zonga

2017. szeptember 17.

Kellemes illat, én szeretem. Nem egészen spray-állagú, kicsit krémszerű, de gyorsan beszívódik, áttörölhető. Én spray helyett használom, tetszik. Akciósan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Vizililiom

2016. december 27.

Nagyon kellemes, frissítő az illata, imádtam a nyáron!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Nagyon kellemes, frissítő az illata, imádtam a nyáron!

FloralPrincess

2016. március 12.

Nagyon szeretem az illatát. És annyira selymes, frissitő.
Én sem erre az állagra számitottam, néha túl lusta vagyok bele masszirozni a bőrőmbe. Jobb szeretem, ha csak simán rá kell fújni. Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Nagyon szeretem az illatát. És annyira selymes, frissitő.

PiciBrigii

2015. június 15.

Az illata nagyon jó, könnyen beszívódik! Amúgy is szeretjük anyával a citrusos dolgokat! :) Csak azért vonok le egy csillagot, mert nem pont erre számítottunk, hanem hogy tényleg olyan állagú testpermet lesz,mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Yvaine

2015. február 5.

Most rendeltem és már meg is kaptam. Nekem a shea vajas van meg, de itt a képen picit másnak látom. Én is az illatába szerettem bele, és igazából nyárra tartogatom, mert olyan kellemes és frissítő az egész. Vizesebbre számítottam, de ez így még jobban tetszik, hogy tényleges hidratáló hatása is van. Eddig még max. 1x vagy 2x használtam testpermetet (nem is emlékszem már, nem mostanában), de nem bántam meg, hogy megrendeltem. Nagyon tetszik! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Nymphea

2014. augusztus 8.

Hát mit mondhatnék... Tavaly nyáron vettem,de óriási csalódás volt, mert én az AVON-tól jól megszokott vízhez hasonló állagú, igazi testpermetre számítottam. A második csapás az illata. Számomra mű, mosogatószer illata van. Ha már így hozta a sors, gondoltam elhasználgatom nyárra, de mikor testápolós a kezem, nagyon nehéz lenyomni hogy ,,fújja a cuccot,, szóval pénzkidobás. Azóta el lett dobozolva a jó pár ,,nem egészen az amit vártam AVON-os termékek közé. ,, Azóta ha jól tudom a többi senses testpermet is testápoló állagú. Az igazi AVON permetek viszont viszik a prímet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Sindy6

2014. március 19.

5 csillagot akartam adni, de az összetevőknél lévő piros pötty miatt most kicsit lelombozódtam. Az illata nagyon nagyon finom, kellemes és frissítő, egyszerűen imádom. Enyhén hidratál, de én a frissítő illatába bolondulok bele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Niki94

2014. február 2.

Szerintem felesleges. Testáplónak gyenge, nem hidratál, az illata se marad meg. Csalódás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

viktoriacsoke

2013. december 27.

Nem rossz, jól hidratál és kellemes az illata is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Nem rossz, jól hidratál és kellemes az illata is

puckagi

2013. augusztus 28.

Nekem nagyon bevált, nagyon jó illata van, könnyen beszívódik a bőrbe, hidratál, főleg napozás után szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.