Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi1220, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Citrusos illatával felélénkíti és kellemesen frissíti a bőrt.

• pH-barát
  • segít megtartani a bőr természetes nedvességét

bibike2000

2020. április 15.

Tetszett az illata, viszont kipattogtam tőle, emiatt kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Tetszett az illata, viszont kipattogtam tőle, emiatt kuka.

252n

2017. december 6.

Amikor rendeltem, én őszintén sima átlátszó testpermetre gondoltam, nem ilyen fújható testápolóra de nem bántam egyébként. Főleg nyáron szerettem használni. Imádom a citrusos illatokat, szóval az nagyon bejött. Könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

CeCeDrake

2017. augusztus 20.

Pozitív: az illata.
Negatív:
- az állaga, hogy ezt ilyen kiszerelésben forgalmazzák. Valami áttetsző cuccra gondoltam, de ez nem az.
- nem testpermet, hanem fújós testápoló.
- az illata kellemes, viszont sok.
Felesleges terméknek gondolom, ragad tőle a bőröm. Még WC illatosítónak se lehet használni, mert arra nem alkalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Pozitív: az illata.
Negatív:
- nem testpermet, hanem fújós testápoló.
- az illata kellemes, viszont sok.

KatalinAnna

2017. június 5.

Könnyű használni, gyorsan beszívja a bőröm és fantasztikus az illata. Ár/érték arányban nagyon jó. Mindennapi használatra tökéletes de a nagyon száraz bőr hidratálásában nem sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

spavanilly

2017. május 23.

Kellemes, citrusos illata van, könnyű használni.
Ên zuhanyzás után végigfújkálom vele a testem, majd elkenem.
Meglepően selymes lesz utána a bőr ( még másnap reggel is), sokáig elég.
Nem lett kedvenc, de sietős napokon szívesen nyúlok érte.
Tökéletesen megegyezik az illata a Citrusos Zing tusfürdővel, nem hagy ragacsos utóérzetet.
A kiürült flakon kitisztítva remek vízpermetező, pl. napozáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Kellemes, citrusos illata van, könnyű használni.
Ên zuhanyzás után végigfújkálom vele a testem, majd elkenem.
Meglepően selymes lesz utána a bőr ( még másnap reggel is), sokáig elég.
Nem lett kedvenc, de sietős napokon szívesen nyúlok érte.
A kiürült flakon kitisztítva remek vízpermetező, pl. napozáskor.

Jane

2016. május 30.

Nyárra tökéletes készítmény azok számára, akik normál bőrtípussal rendelkeznek és csak szimpla egyszerű hidratálást igényel a bőrük. Csodás illata van és hamar beszívódik. Nagyon szeretem, nálam egy alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

barbipocsi

2015. szeptember 13.

Nagyon jó illata van! Hamar beszívja a bőröm és nem zsíros!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Nagyon jó illata van! Hamar beszívja a bőröm és nem zsíros!

CandyPop

2015. augusztus 27.

Ezelott meg nem hallottam zuhanyzas utani testpermetrol. Nekem tetszik ez a dolog,hamar beszivja a borom es jo illatu lesz tole. Ajanlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Tuszy

2015. augusztus 26.

Nagyon jó az illata, és nagyon gyorsan beszívja a bőröm. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Nagyon jó az illata, és nagyon gyorsan beszívja a bőröm. Csak ajánlani tudom :)

cocoaSnail

2015. július 11.

Nagyon gyorsan beissza a bőr és akár 1 hét után eszre lehet venni hogy puhább és kinézetre is szebb a bőr. Imádom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.