Avon

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: m1ssm4c4br3, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zselés arcmaszkot, amely megtisztítja és megnyugtatja a bőrt. Segít megtisztítani és megnyugtatni a pattanásos bőrt, O2 Fresh technológia mikro-oxigénbuborékokkal, melyek a bőrrel érintkezve hűsítenek és nyugtatnak, szalicilsavval.

Mesike91

2019. október 9.

Miért veszek Avonos, 800 forintos arcravalot?
Első alkalommal micellas vízzel tisztítottam meg az arcom, mindent úgy csináltam, ahogy kell. Husitett, csak kicsit volt kellemetlen. Tisztított, de semmi hűha-élmény.
Másodjára nedves arcra vittem fel, előtte Nuxe arclemosot használtam. Szinte égette a bőröm. Kicsit hagytam, max egy percig, hogy biztos enyhül. Hat nem. És közben égett szagott éreztem, mint amikor elfujjuk a gyufat. Azonnal lemostam, tok piros volt a borom, de látszólag nincs semmi baja.
(Van borsmenta illoolajom, az képes maró érzést kiváltani, ha sok kerül bőrre, annyira husit. De nem okoz pírt. Szóval ez nem tulhutott.)
Mástól meg nem krepaltam be. Nem tudom, mi a gond, de hogy kihajitom, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Miért veszek Avonos, 800 forintos arcravalot?

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.