Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: aquanie, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mélyen tisztító, lehúzható arcmaszk.

• eltávolítja a pórusokat elzáró szennyeződéseket
  • a pórusok kisebbnek tűnnek
  • csökkenti a mitesszerek kialakulását
  • szalicilsavval

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Saku28

2021. február 9.

Sokkal jobb, mint vártam, ugyan teljesen nem tisztítja ki a pórusokat, de sokat segít rajtuk. Szilikon maszk ecsettel szépen felvihető, nincs vele gond, meg kell találni azt a vastagságot, amiben még szárad, de nem tépi ki az arcbőrt. Nem vettem észre, hogy kisebbnek tűnnének a pórusaim, a szalicilsav nekem nem igazán csinált semmit. De fizikai tisztítónak egyáltalán nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

chiocciola

2021. január 7.

nekem a többiekkel ellentétben nagyon bejön :) Az első használatnál azt hittem, megőrülök, úgy csikizte az orrom, de aztán mikor lehúztam, és megláttam, hogy azért volt, mert kihúzta azokat a mini szőröket az orrom tetejéről, amiket nem bírtam csipesszel megfogni, akkor mindennél hálásabb lettem neki :) Én úgy használom, ahogy a papírjára van írva, úgy teljesen ok. Ha elég vastagon teszed fel, akkor nem nehéz leszedni, előtte grimaszolok kicsit, úgy leválik a széle, és már kész is. Pár alkalommal használtam eddig, szép az eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Tviki993

2020. október 24.

Jézusom de katasztrófa... jajj de kár , hogy bedőltem kommentek elolvasása nélkül.
Persze 20 perc alatt megszárad... 1 óra alatt sem.
Aztán leszedni... kín szenvedés , ragad, nyúlik...
Legalább fél óra volt leszedni...
Azonnal kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Persze 20 perc alatt megszárad... 1 óra alatt sem.
Aztán leszedni... kín szenvedés , ragad, nyúlik...
Legalább fél óra volt leszedni...
Azonnal kuka...

RowenaC

2020. szeptember 5.

Ha van maszk, ami fájdalmas, akkor az ez. Elkövettem azt a hibát, hogy az egész arcomra felvittem, hát hagy ne mondjam, mennyire fájt leszedni. Alapvetően a T vonal nem fájdalmas, viszont a többi az kritikán aluli. Szóval lehúzni lehúz valamit, meg segít, de senki ne vigye fel az egész arcára, mert mocsok mód fájdalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Boglaros

2020. július 24.

Innentől nem rendelek az Avontól, ez kritikán aluli cucc, kínzóeszköz. Sajnos utólag olvastam itt a kommenteket. Letépte az arcomat, itt-ott a szemöldökömet, végül lemostam, azóta (órák óta) viszket és ég a bőröm. Kizárólag mazochistáknak ajánlott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

totoroflora

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Nagyon fáj e lehúzása, egyáltalán nem távolítja el a miteszereket, Azért kap 2 csillagot, mert ezektől függetlenül megtisztítja a területet amin használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

liladiva01

2020. március 29.

Ha valaki epilálni akarja az arcán lévő piheszőrt, akkor arra tökéletes. Mitesszerekkel semmit nem csinál, de a felületüket biztos kicsit megtisztítja, "megnyitja", mert utána könnyebben ki lehet nyomkodni őket. Illata kicsit mentholos, hűsít is. Felvinni elég nehézkes, mert ragad, nyúlik, leszedni még rosszabb. Én elkövettem azt a hibát, hogy az arcom széléig vittem fel, onnan a legfájdalmasabb felszedni, az orr környékén, szem alatt már nem annyira. (Ha az ember folyamatosan mellé teszi az ujját, nem csak nyúzza a bőrét, akkor elviselhetőbb.) Kevés van a tubusban, de mivel nem ér semmit, így ennyi is elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Gica81

2020. február 12.

Nehezen szárad. Nagyon megkínozta az arcomat, iszonyat nehéz eltávolítani és fájdalmas is az eltávolítása.
Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Biztos nem veszem újra.

garagebi

2020. január 8.

Letépte az arcom. Először vásároltam ilyet, de biztos, hogy utoljára. Első használat után a kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Gabria

2019. október 31.

Talán csak egy-két mitesszert ha eltávolított, de inkább csak az apró, szinte láthatatlan szőrszálakat távolította el. Elhasználtam már egy tubussal, de nem vettem észre semmiféle hatalmas nagy változást. Pedig előtte direkt meleg vízzel mostam arcot, hát ha kitágulnak a pórusaim, így talán könnyebb dolga van, de semmi. Azt gondolom, hogy amit ígér, nem tartja be, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid