Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: aquanie, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mélyen tisztító, lehúzható arcmaszk.

• eltávolítja a pórusokat elzáró szennyeződéseket
  • a pórusok kisebbnek tűnnek
  • csökkenti a mitesszerek kialakulását
  • szalicilsavval

liladiva01

2020. március 29.

Ha valaki epilálni akarja az arcán lévő piheszőrt, akkor arra tökéletes. Mitesszerekkel semmit nem csinál, de a felületüket biztos kicsit megtisztítja, "megnyitja", mert utána könnyebben ki lehet nyomkodni őket. Illata kicsit mentholos, hűsít is. Felvinni elég nehézkes, mert ragad, nyúlik, leszedni még rosszabb. Én elkövettem azt a hibát, hogy az arcom széléig vittem fel, onnan a legfájdalmasabb felszedni, az orr környékén, szem alatt már nem annyira. (Ha az ember folyamatosan mellé teszi az ujját, nem csak nyúzza a bőrét, akkor elviselhetőbb.) Kevés van a tubusban, de mivel nem ér semmit, így ennyi is elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Gica81

2020. február 12.

Nehezen szárad. Nagyon megkínozta az arcomat, iszonyat nehéz eltávolítani és fájdalmas is az eltávolítása.
Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Biztos nem veszem újra.

garagebi

2020. január 8.

Letépte az arcom. Először vásároltam ilyet, de biztos, hogy utoljára. Első használat után a kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Gabria

2019. október 31.

Talán csak egy-két mitesszert ha eltávolított, de inkább csak az apró, szinte láthatatlan szőrszálakat távolította el. Elhasználtam már egy tubussal, de nem vettem észre semmiféle hatalmas nagy változást. Pedig előtte direkt meleg vízzel mostam arcot, hát ha kitágulnak a pórusaim, így talán könnyebb dolga van, de semmi. Azt gondolom, hogy amit ígér, nem tartja be, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

ipszilonze

2019. szeptember 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, amikor kipróbáltam: azt gondoltam, hogy a black mask-hoz hasonló lesz és látványosan kihúzkodja a mitesszereket. Hát nagyot tévedtem. Annak ellenére, hogy iszonyatosan fáj lehúzni, maximum az arcon található kis pihés szőröket szedi le, az én mitesszereimmel az égvilágon semmit nem csinált. Tulajdonképpen leginkább egy sűrű iskolás ragasztóhoz hasonlít, mind állagában, mind hatékony(talan)ságában. Az arcomat rendesen megviselte a tortúra, órákig piros volt még utána. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

zdoreebaba

2019. szeptember 21.

Ennek a lehúzása valami gyötrelem. Alapjába véve ezt a maszkot állati nehéz felvinni az arc problémás területeire, hiszen nyúlik, olyan, mint a kiskoromban nagyon kedvelt műtakony, amivel a barátaim, bátyám hülyéskedtek. Tehát csak húzod az arcodon, de nem marad az adott helyen, ahol kellene. Úgyhogy ennek már a felvitelével meggyűlt a bajom. Ezután kellett neki kb. 15-20 perc minimum, míg rendesen megszáradt! Csak mondom, hogy kimondottan a pattanásokra és a mitesszerekre tegyétek, az egész arc felületére ne, mert sírni fogtok a fájdalomtól, amikor szeditek le a bőrötökről. Már ahogy kezdett száradozni az arcomon olyan furcsa érzés töltött el, mintha nem kapnék levegőt, úristen, rám tapadt, nem bírom leszedni. Brutál módon rátapad a bőrömre, mintha valami ragasztó lenne. Az egész arcomat lezsibbasztotta. Aki klausztrofóbiás, fél a bezártságtól azoknak ezt a terméket nem ajánlom, mert tényleg olyan hatást kelt, mintha az egész arcod egy nagy zárt zacskóban lenne. Nagy nehezen elérkeztem ahhoz a pillanathoz, hogy le kell húzni a maszkot. Soha ennyire életemben nem tartottam arcmaszk leszedésétől. Hát én tűröm ám a fájdalmat, de ez kegyetlen volt, leírhatatlan, főleg, hogy a pattanásaim nagy része a homlokomon, főleg a hajam közelében volt, így a hajamat szálankét húzta ki, pedig még fejpánt is volt rajtam. Ilyenkor lépett érvénybe az a mondás, hogy "A szépségért meg kell szenvedni." Na de térjünk a dolog jó oldalára is egy kicsit. Mivel ez maszk szalicilsavat tartalmaz, így láthatóan javultak a pattanásaim és mitesszereim. Nagyon szépen megnyugtatta és kezelte a bőrömet. Legalább tényleg a problémás részeket helyrehozta. Mivel még csak egyszer használtam, fogok vele kísérletezgetni, a pattanásokra és a mitesszerekre továbbra is fogom használni, hetente vagy kéthetente egyszer. Nekem ez ennyi fájdalmat megér... Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon mire jutok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Freyapple

2019. május 17.

Ez a termék semmit sem csinált az arcbőrömmel (jah, de:
a nehéz lehúzhatósága miatt, kb fél óráig piros és kellemetlenül bizsergő érzést hagyott maga után.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Ez a termék semmit sem csinált az arcbőrömmel (jah, de:

ZoeEvans

2019. május 13.

Furcsa ezt a sok rossz véleményt olvasni, mert én imádom a terméket. Nem mondom, hogy fájdalom mentesen távolítható el, de viszont nekem annyira hatásos, hogy azt a kis fájdalmat elviselem érte, mert rengeteg hasonló terméket próbáltam már, amik fájtak is és hatástalanok is voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Minthos

2019. április 14.

Még kamaszkoromban kaptam ilyet, egy rokonomtól, és nekem bevált. Amikor felraktam, olyan érzés volt mintha ragasztót kentem volna magamra, sőt ha vékonyan kentem fel, akkor fájt lehúzni, de ha vastagon kentem fel, akkor egyáltalán nem fájt, és sokkal jobban is tisztított. Szóval ajánlom minden tininek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

jucus44

2019. március 11.

Bárcsak előbb megtaláltam volna ezt az oldalt, mielőtt megrendeltem volna ezt a borzalmat.
Egyszerűen képtelenség leszedni, langyos vizzel is alig lehet lemosni, ragad az egész arcod, kezed, egy borzalom. Csak pénzkidobás volt.
Ha bevált volna, akkor még elnéztem volna, hogy ragad és nehéz leszedni, de az az igazság, hogy semmivel se lett jobb, sőt csak kipirosodott a bőröm a sok dörzsöléstől, hogy valahogy leimádkozzam magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid