Avon

Ár:   739 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2017. december 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• szalicilsavat és mitesszercsökkentő hatóanyagokat tartalmaz
  • élénkíti, frissíti és mélyen tisztítja a bőrt
  • a pórusokba hatolva segít megszüntetni és megelőzni a mitesszerek kialakulását
  • mélyen tisztítja a bőrt

Nikki1202

2019. május 28.

Szárít is, meg leégett tőle a fejem. Nagyon nem ajánlom. Semmiféle allergiám nincsen,hogy ezt művelje az arcommal. Lemosás után az egész tiszta vörös volt.HA lehetne adni -1-et nekem ő nagyon az lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

risztina

2019. február 2.

Sajnos nagyon szárít, és ezen kívűl semmi mást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Sajnos nagyon szárít, és ezen kívűl semmi mást nem tapasztaltam.

Rekaa24

2018. december 29.

Szörnyű. Gondoltam kipróbálom, de semmit sem hatott. Se rajtam se máson.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Szörnyű. Gondoltam kipróbálom, de semmit sem hatott. Se rajtam se máson.

tothvivien1993

2018. november 26.

Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Az állaga "ragacsosabb", mint ami indokolt lenne véleményem szerint. Ahogy előttem is írták valóban nagyon szárít, ezért is érdemes tényleg csak a nagyon problémás területre kenni. Annyira kiemelkedő eredményt nem éreztem, talán egy pattanásom visszahúzódását neki köszönhetem, de semmi extra. Nekem 20 perc alatt szépen megszáradt és könnyű volt eltávolítani utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 20.

Jó része az hogy friss üde érzetet ad. Rossz része az, hogy nem használ semmit, és nehezen tudom lemosni az arcomról. Így nem éri meg. pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 20.

Aprilla

2018. június 19.

Pozitív: frissítő érzetet ad. Negatív: semmit nem használ. Nemhogy a mitesszereket nem tünteti el, hanem még az arcból kitüremkedő-kiálló faggyút-sima szennyeződéseket sem.

Nem szemcsés egyébként, ahogy azt egy előző felhasználó írta. Ő valószínűleg keveri egy másik Avon Clearskin termékkel (vagy azóta megváltoztatták a receptúráját).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

Katus93

2018. június 13.

Miteszereken nekem nem nagyon segített. A bőrt kicsit puhítja,az elhalt hámsejteket jól leszedi. Viszont használata után zsírosodott a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

raspberry96

2017. október 8.

Nem rég kezdtem el használni,eddig nagyon jó...az arcot nagyon szárítja ezért csak 4 csillagot kap.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

papramona

2017. március 11.

Használat után nagyon hamar le kell mosni, mert szárít és húzza a bőröm, viszont picit később nagyon puha lesz és pár napig selymes marad. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

szundu

2016. december 6.

Nekem nagyon bevált,szeretem!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 6.

Nekem nagyon bevált,szeretem!:)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid