Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

leonora3

2016. október 18.

Lényegében elégedett vagyok a termékkel, mert a használata után valóban egységesebbnek, tisztábbnak tűnt az arcbőröm és kisebbnek látszottak a pórusaim is. Hátránya, hogy a már meglévő aknékkal semmit sem csinál, na meg gyakorlatilag beton-keménységűre kötött meg az arcomon, mimika nuku. Nekem nem újravevős kence, de azért egy gyengébb 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

HAJBAREGINA

2016. október 18.

Ára kedvező. Nem egy csodaszer az tény és való.. Legalábbis az én bőrömnek nagyon nem, de néha néha vélek felfedezni apró változást az arcomon használat után. Néha miután lemosom a krémet, viszket tőle az arcom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

nrss

2016. október 16.

Ár-érték arányban szerintem teljesen jó termék! Heti 1x szoktam használni, száradás közben előrajzolódnak a pórusaim, amik az eltávolítás után láthatóan kisebbek lesznek. Nem csíp, vagy éget, mint sok társa, és a bőröm is puha lesz tőle. Igaz, nem valami tartós a hatása, de egy erős 4-est így is megérdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

HardCandy092

2016. október 16.

Nagyon jó kis arcpakolás zsíros/kombinált bőrre illetve tág pórusokra, érezhetően/láthatóan jobb lesz az arc textúrája használat után, alapdarab nálam. Ráadásul nekem érzékenya bőröm és azt sem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

oliviabogyo

2016. szeptember 18.

Kicsit féltem megrendelni, de aztán kellemesen csalódtam! Alapos arctisztítás utan szoktam felkelni heti 2-3 alkalommal. Nem kell sokat felvinni belőle, csak éppenhogy elfedje a bőrt. Kb 10 perc alatt szürkésfehér színűre szárad ilyenkor nagyon látszanak a hatalmas pórusaim:D majd aztàn lemosom vízzel. Az egesz utan érezhető illetve látható is hogy valamilyen szinten összehúzza, kitisztítja a pórusokat. Nekem puhább is az arcbőröm tőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Izabel

2016. szeptember 2.

Az itt olvasott vélemények hatására rendeltem meg, hátha segít a pórusaimon. A felvitel után nem éget, mint számos más arcpakolás. Az állaga nagyon tetszik; nem szeretem, ha lefolyik rólam a pakolás, ezzel meg főzni is tudok :D Gyorsan szárad és könnyű lemosni (bár jobban örülnék, ha lehúzható lenne...). Azt viszont nagyon furcsa látni, hogy ahogy szárad, a pórusaim egyre jobban kifejeződnek, de a lemosás után már nem "villognak", a pakolás szépen összehúzza őket; a bőröm finom puhává válik. Becsületesen, heti 2-3 alkalommal fogom használni, aztán megírom, mi lett :) Addig is egy nagyon erős négyes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Manker

2016. augusztus 28.

Heti 1X használom, mint kiegészítő termék az arcápolási rutinomban, nagyon finom, bababőr tapintású lesz tőle használat után az arcbőröm. Külön élvezem, hogy fekete, ettől kicsit luxus-érzetem lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

shopaholic98

2016. augusztus 22.

Elhasználtam, de nem volt túl extrém hatása. Ami viszont zavart ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy a végére már viszketett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 18.

Próbáltam a maszkot/pakolást (?),meg azt a dörzsölős fajtát is,mindkettő iszonyatosan szárít(!!!!) és nem éreztem/láttam tisztábbnak az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

birdnerd

2016. július 24.

Imádom! Nagyon szépen kitisztítja és összehúzza a pórusaimat. Már a 2. tubust fogyasztom belőle. Igaz, nem túl tartós az eredmény, de így is többet nyújt, mint más arctisztítók, amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0