Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

2% szalicilsavval a pattanás után maradó foltok megelőzésére, kezelésére.

Banszky

2018. október 2.

Nagyon régem használtam még tinikoromban amikor folyton szakszerűtlenül nyomkodtam a nemlétező pattanást vagy mitesszert az arcomon és csak "bevérzett". Sajnos nekem nem segített halványítani a foltokon de cserébe csípett és minden bajom volt tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Zizi99

2018. június 23.

Nekem bevált a vállamon maradt foltokra, arcomra kevésbé, de valamennyire ott is. Nagyon sokáig elég, hátránya, hogy esetenként csíp (bár a hámlasztós savak miatt ez várható is), de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

evievi

2017. december 23.

Nekem bevàlt! Több mint félèves patti utàn maradt foltokat is halvànyìtotta.Hàtamon használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Ella

2016. augusztus 12.

Nagy 0. Semmit nem használt. Pedig egy egész tubussal elhasználtam.Igazi pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Candy21

2016. július 27.

Nálam nagyon bevált ez a termék szépen eltünteti a foltokat ez hegeimen is sokat segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

hdora87

2016. július 8.

Ebből a termékcsaládból ez a termék nagyon bevált, szépen eltünteti a foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Ebből a termékcsaládból ez a termék nagyon bevált, szépen eltünteti a foltokat.

Timcsi85

2016. július 7.

A pattanás utáni hegeimre semmit sem használt, sajnálom, ideje megbarátkoznom a pontjaimmal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Kremcica

2016. július 7.

Napi rendszerességgel használtam amíg el nem fogyott és láthatóan csökkentette a pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Anna90

2016. május 28.

Valóban halványítja a pattanás utáni foltokat, de nem vagyok tökéletesen elégedett vele. Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

szonjaszepesi

2016. május 2.

semmit nem ér és ráadásul borzalmasan kipattogtam tőle,pedig sosem szoktam krémektől :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Trioxaundecanedioic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)