KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gombiiagi, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

0,5 % szalicilsavval

Kiszerelés: 30 ml

Zizi99

2018. június 24.

Igazából semleges. Férjem orra néha csúnyán mittesszeres, megrendeltem neki, hátha ez segít. Valamivel szebb lett, de nem az a wáó hatás, mint, amit gondoltunk. Ami van, elhasználjuk, de nem veszünk újat.

Zizi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Franciacsaj

2018. március 14.

Nagyon ragadós, nehezen szárad és nehéz felvinni olyan rétegbe, hogy az le is jöjjön úgy ahogy kell. Sajnos emiatt alkalmatlannak találom arra, amire vásároltam. Két csillagot azért kap, mert nem irritálja a bőröm, így akár egy Halloween arcfestés/ arcmaszk elkészítéséhez tökéletes alapanyag lehet. :D

Franciacsaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Pumi

2018. március 12.

Ez maga a gyalázat. Botrányos az állaga, alig bírtam lemosni, én bepánikoltam annyira ragadt,
igy utólag már vicces, de ne randi előtt tegyétek fel :D Hogy lehet ilyet gyártani? Lenne egy normális termékük mitesszerre nem tizféle gagyi.

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

AlexandraKatona

2017. október 31.

Katasztrófa.. árhoz képest kicsi kiszerelés, nehéz felvinni, és szörnyen fájdalmas lehúzni. Megríkatott, az arcomat tökéletesre gyantázta, de azon kívül hogy olyan vörös a fejem utána mint egy ráknak semmi hatását nem érzem.

AlexandraKatona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Majida

2017. szeptember 13.

Nem rossz nekem a miteszereimet eltüntette!
De viszont rettentő fájdalmas lehúzni főleg ha az orrom és az almácskáimat is bekentem vele és persze nehezen eloszlatható sűrű az állaga így nem adok 5 csillagot mivel ezzel a két dologgal elrontották a terméket

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nem rossz nekem a miteszereimet eltüntette!

dreammiyss

2017. szeptember 1.

Egyik barátnőm mondta, hogy ilyet használ és szerinte jó. Mikor lehetőségem adodott beszereztem a terméket. Ahogy megérkezett azonnal kipróbáltam, de sajnos nem tapasztaltam változást. Nem tudtam sehogysem szépen, egységesen leszedni a 20 perc eltelte után az orromról és államról. Zavaró volt, hogy nehezen szárad. Ma még adok egy esélyt neki, előtte párologtatok, hátha...

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Lilla08

2017. szeptember 1.

Sajnos nekem sem használt ez a maszk. Nagyon nehéz felvinni és nehezen is szárad, de ha mégis megtörténik alig lehet levakarni az arcról. Fájdalmas leszedni és semmi látszata nincs annak, hogy legalább fél órát a bőrön volt.

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

malnakiralyno

2017. augusztus 30.

Minden alkalommal ahányszor próbáltam megtisztított arcon gőzölés után használtam, mégsem használt semmit.. Egyenletesen sem lehet felkenni, mert nem elég folyós, nagyon ragadós, a maradékot a kezemről alig tudom lemosni. Alig akar megszáradni, ha pedig megszárad és le lehet húzni, akkor pedig a száraz részek az arcom szélérl alig akarnak lejönni. szörnyű, ennél egy párszáz forintos lehúzható maszk is jobb.

malnakiralyno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. augusztus 13.

Nem tudjak a hölgyek, hogy kell hasznalni! Eloszor gözöljük fel az arcot(akar meleg furdő is jó), utana csontszáraz arcra( csak orr, áll!) vastagon felkenve. 20-30 perc után hatarozott mozdulattal dolgozzunk! Érzékeny börre nem ajánlom! Tini lanyomnak nagyon bevált!

atizka62
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

szabrina000

Korcsoport: < 18
2017. július 26.

Semmit sem kezd a mitesszereimmel..

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 26.

Semmit sem kezd a mitesszereimmel..

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid