Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló és édes illatú.

Kiszerelés: 4 g

RyahOneY

2015. október 20.

Az Avon ajakbalzsamaival én nem vagyok megelégedve... :/ Nekem elég gyakran konkrétan hámlani kezd tőlük az ajkam, jó ideje nem is próbálkozom már velük... Zsíros, ragacsos lesz tőlük a szám, ami meg nem valami jó érzés... :/ Ízük nincs, csak illatuk, ami mondjuk egészen kellemes, de ez még édeskevés ahhoz képest, amit egy ajakápolótól várna az ember. (Nekem banánosban és almásban volt/van, de alig használtam.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Lory

2014. október 4.

Nagyon finom illata van,ápoló,hidratáló hatása is nagyjából hozza a kívánt szintet(nem kifejezett száradásra hajlamos szám van),viszont annyira puha állagú a rudacska,hogy nekem konkrétan a semmitől félbetört,nem használat közben,hanem egyszer csak a kupakba ragadva találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

Lobotomized

2013. október 3.

Hááááát. Az illata első szaglásra kellemes, de rövid idő után kiütközik a ricinusolaj jellegzetes szaga ami már annyira nem hívogató. A hatásával sem voltam megelégedve, többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

nagy.nikike

2013. június 20.

A kedvenc ajakápolóm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

A kedvenc ajakápolóm :)

sissy93

2012. október 23.

A húgom használja, és nagyon szereti. Az illata tényleg finom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

A húgom használja, és nagyon szereti. Az illata tényleg finom. :)

mokojka

2012. október 22.

Nekem ebből az ajakbalzsamból a csokis és a sütis van meg.A sütiset itthon szoktam használni,mert egy leheletnyit színez és halványsárga színe van.:)A csokis is ad egy ici-pici barnás színt,tényleg nagyon picit.Hú,de nagyon nem hidratálnak,de igazából nem is erre találták ki őket,inkább élvezeti értékük van.Mert bizony illatuk és ízük valami mennyei!!!Főleg a sütisnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 22.

pinkcseresznye2030

2012. augusztus 25.

Még júniusban láttam meg egy barátnőmnél a nyalókás változatot, ami akkor nagyon-nagyon megtetszett, és elhatároztam, hogy én is beszerzek egyet. Hát, mindenhol kerestem, a neten, az épp aktuális katalógusban, de az eredmény, SEMMI nem volt egészen idáig, mert most megláttam a múlt havi katalógusban, és egyből rendeltem egy ilyen, almásat. Már alig vártam, hogy megérkezzen, és amikor kézhez kaptam persze, hogy rögtön kipróbáltam. Illata csodás, olyan kis szolid, visszafogott, édes. Íze is jó, és persze megfelelően ápol. Plusz pont, hogy nem hagy maga után egy zavaró, viaszos réteget (nem úgy, mint az Avon másik szőlőmagos, fényvédős ajakbalzsama). Én szeretem, végülis 250 Ft semmi nem volt érte! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

bogibooo

2012. május 30.

inkább nem írom le....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

inkább nem írom le....

Samybubu

2012. május 7.

Az illata felejthető és annyira nagyon nem is ápol. Nekem nem nagyon volt hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Calipso

2012. április 26.

Jól ápol, csakúgy mint a többi avonos ajakbalzsam, az illata nekem nagyon tetszik, és a zöld színe se rettentsen el senkit, felkenve abszolút nem látszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Barnás sárga.