Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Brigitta Sz

2013. szeptember 27.

A barátomnak nem tetszett az illata, de szerintem elég jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

A barátomnak nem tetszett az illata, de szerintem elég jó :)

berniivagyok

2013. május 17.

Fincsi illata van,de semmi hatása.. Nagyon ritkán használom,és nagyon régóta megvan.. Amit nagyon utálok,hogy nem lehet visszacsavarni.. ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

zsigidori

2013. április 5.

Engem az illata nem nagyon emlékeztet semmire (maximum a nyers tésztára), de azért kellemes.
Hidratálni nem igazán hidratál és fura az állaga (kicsit össze is gyűlik a száj redőiben)
3 csillag, mert nem árt és nincs tucatillata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

3 csillag, mert nem árt és nincs tucatillata.

cunuuu

2012. október 25.

Csak az illata miatt használom, másra nemigen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Csak az illata miatt használom, másra nemigen jó.

addiction

2012. október 8.

Imádom! Kedvenc ajakbalzsamom. Az illata csodás, tipikus karácsonyi fahéjas süti. Nagyon lassan fogy, már megvan december óta, de alig látható, hogy használtam (mondjuk nem mindennap kenem be vele a szám). 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Layla

2012. augusztus 25.

Imádtam! Nagyon jó illata volt, nekem nem szárította az ajkaimat. Sajnos már elfogyott. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

eda

2012. augusztus 14.

Ez az ajakápoló nagyon nem vált be. Szárította az ajkaimat, az illata is rossz és az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

sissy93

2012. június 16.

Volt ilyenem, az ilatát nagyon szerettem, engem az aranygaluskára emlékeztett.
Nem mondhatni, hogy hdratál, de legalább nem szárította ki jobban az ajkaim.
Viszont a nyári melegben teljesen megolvadt, nem lehet még csak visszatekerni sem.
Erre viszont drága volt (nálunk 3 euro).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Volt ilyenem, az ilatát nagyon szerettem, engem az aranygaluskára emlékeztett.
Nem mondhatni, hogy hdratál, de legalább nem szárította ki jobban az ajkaim.
Erre viszont drága volt (nálunk 3 euro).

Jucuss

2012. június 16.

Jó az illata, viszont szerintem rémesen ragad, egy zsírós réteget képez az ajkakon, rossz érzés viselnem! Ezért át is passzoltam tesómhoz, ő viszont szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 16.

Szaszmancs

2012. június 12.

Első szaglásra finom az illata,de aztán kicsit émelyítő és engem szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Első szaglásra finom az illata,de aztán kicsit émelyítő és engem szárít is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Barnás sárga.