Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: póniló, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Segít elfedni a pórusokat, a pattanásokat és az elszíneződéseket. Matt hatást nyújt az arcnak.

Banszky

2019. május 24.

Még régebben használtam tinikoromban,akkor megfelelőnek találtam,főleg az ára miatt. De a "hatása" az borzalom. Nem egy könnyed kis púder,hanem egy színezett vakolat. Hiába olcsó,ha nem jó. Inkább a semmi,mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

palmiii

2019. május 4.

Nekem nemigazán vált be. Ugyan annyit tud mint bármilyen olcsó kőpúder. Nem mattít, nem fedi el a pórusokat sem a pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

eszo87

2019. április 5.

régebben szerettem
mattít,a legvilagosabb árnyalat passzolt is hozzám...de már mást használok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

régebben szerettem
mattít,a legvilagosabb árnyalat passzolt is hozzám...de már mást használok

Sziszikee58

2019. április 3.

Nekem egyáltalán nem vált be! :/ Engem nem mattított, nem volt tartós, és nagyon porzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

JRebeka

2018. július 2.

Nincs vele túl sok problémám.Ezelőtt nem használtam más púdert így nincs összehasonlítási alapom de a célnak megfelel, szerintem ez egy átlagos púder bár nem a legtartósabb mert pár óra után már fénylik az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Aerodon

2017. augusztus 29.

Akciósan próbáltam ki a világosabb árnyalatot, elég sokáig kitart, én ecsettel használom, mert a kis szivaccsal elég természetellenes hatása volt. Jól fed, alapozóval és BB krémmel is működik, a tartóssága miatt kap egy csillag levonást mert nem bírja ki sajnos, csak pár óráig átfényesedés nélkül. Amúgy hétköznapokra szeretem, táskába dobós, strapabíró csomagolása van. És amióta beszereztem egy hordozható ecsetet már tényleg teljesen jól korrigálható ha kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Lili2109

2017. augusztus 25.

Egész jó kis púder, de néha a szivacs foltosan viszi vel ha nem vigyázok. Még az a furcsa számomra, hogy egyes fényekben nagyon sárgásnak tűnik a bőrőmhöz, de természetes fényben nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Ha csunyabb pattanasaim vannak,akkor reggelente feldobom.Mint a tobbi Color Trendes cuccnal most is csak azt tudom hangoztatni,hogy ezert az arert nem volt hiba megvenni.A tartosaga szuper,egesz estig az arcomon marad,a nyari hosegben se olvad le a fejemrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

doris92

2017. június 8.

Ez az egyetlen púder, aminek a legsötétebb árnyalata passzol az arcomhoz. Mivel kevés bőrhibám van, ezért alapozó nélkül csak simán önmagában is tökéletesen megfelel. Ráadásul nagyon sokáig elég. OLyan, mintha nem is viselném az arcomon. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

zsuzsu92

2017. február 12.

**Update: Azóta minden nap használom kb, ha csak egy gyors sminkre van kedvem, előtte arclemosózok és így nem foltosodik, de időnként rá kell nézni a nap folyamán, mert átfényesedhet. Amúgy abszolút alapdarab lett.

A sötétebb árnyalatot vettem meg, elég barna a bőröm és szép lenne az árnyalat, DE borzasztó foltos leszek ha a kis szivaccsal viszem fel, ha ecsettel akkor pedig alig fed, érdekes, még próbálkozom és updatelek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: BHT, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate