Avon

Ár:   569 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Saffy15, Módosítva: 2013. március 15.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

2 árnyalatban kapható stick korrektor, mely segít a bőrhibák eltüntetésében.

Lona22

2019. augusztus 28.

Nem fedi el teljesen a pattanásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Nem fedi el teljesen a pattanásokat.

esztietta

2018. november 11.

Nem sokat festem az arcom, főleg a színbeli egyenetlenséget fedem el csak, alapozó nélkül púderrel használom. Teljesen elégedett vagyok, nem kell sok, viszont pattanásokat nem fed jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Pár évig használtam ezt a korrektort valamiért nem gondoltam, hogy váltanom kéne viszont a mostani korrektoromhoz képest az állaga nagyon sűrű, a fedése viszont jó, szem alatti karikákra jó viszont a pattanásokat nem fedi el teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Noah27

2018. október 9.

A szem alatti karikára használom a sötétebb árnyalatút. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

kremgirl

2018. augusztus 25.

Elég hosszú ideig kerestem ezt a korrektort. Régebben mindig úgy jártam, hogy bekentem a szemem alatt, és fél óra után az egész a gödröcskékben gyülemlett fel. Na, ettől végre megszabadultam ennek a korrektornak hála. Ez egy csodaszer és nem mellesleg nagyon kedvező az ára, főleg ha akciósan sikerül beszereznem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Nem túl jó termék, hamar elfolyik és lejön, ha például megtöröltem egy nagyon picit az arcomat, akkor jött le vele együtt az egész. Világos bőröm van, de a világos árnyalattól még világosabb lett (ha ez lehetséges egyáltalán), meg is kérdezték, hogy beteg vagyok, hogy ennyire sápadtan nézek ki?
Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Nem jött be.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Tipikus Color trend termék, nem olyan tartós és nem fed olyan jól mint más, drágább avonos korrektorok, de nekem kisebb bőrhibákra alapozó alá bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Rita0126

2018. június 19.

Tömör, zsíros, büdös, fedni fed de fél óra múlva le is potyog, elfolyik. Többször nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

pm2013

2018. május 30.

Mindkét színt megrendeltem, mondván, hogy télre a világos, nyárra a sötétebb kell. A színekkel nem is lett volna gond, de maga a korrektor állaga - s most, hogy látom, mik vannak benne, az összetétele is - csapnivaló. Túl tömör, túl zsíros. Nehezen kenhető, s bár jól fed, túl maszkos a hatása. Az érzékeny szem alatt részekre senkinek sem ajánlom a felkenését (eszméletlenül kiszárítja a bőrt!), maximum az arc más részein előforduló bőrhibákra, de azt sem jó szívvel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

KegyetlenKigyo

2018. április 16.

Túl világos, marhára szárít. Darabokban esik le a bőröm ha felkenem, pedig inkább zsíros típusú vagyok. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Propylene Glycol Dicaprate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isopropyl Lanolate, Paraffin, Dimethicone, Lecithin, C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Lecithin
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Citronellol, Lyral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Butylparaben, Isobutylparaben, Isopropylparaben
Színezékek: Beta Carotene, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzoic Acid, BHT, BHA, Phenoxyethanol, Butylparaben, Isobutylparaben, Isopropylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0