Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színe minden bőrtónushoz illeszkedik.

Kiszerelés: 10 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Banszky

2019. május 24.

Még régebben használtam tinikoromban,akkor megfelelőnek találtam,főleg az ára miatt. De a "hatása" az borzalom. Nem egy könnyed kis púder,hanem egy színezett vakolat. Hiába olcsó,ha nem jó. Inkább a semmi,mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

brioi

2017. december 12.

Egynek elmegy, de többször utána kell púderezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Egynek elmegy, de többször utána kell púderezni.

dizabella01

2017. augusztus 13.

Én meg vagyok elégedve vele, translucent árnyalatban van meg, ami sajnos nekem nagyon sötét.
Mattít, de nem túl jól, néhány órára rá már mintha ott sem lett volna. Ha túl sokat rakok akkor bizony meglátszik és olyan maszkos kinézete lesz. Olcsó és már másodjára vettem újra.
Egynek elmegy, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Egynek elmegy, de újra nem venném.

Audrey91

2017. június 14.

Már harmadjára vettem újra Translucent (világos bőrűekhez nagyon passzol) árnyalatban, én megtaláltam benne a tökéletes mindennapi púdert, pedig az árához képest nem voltak nagy elvárásaim vele kapcsolatban. Semmi bőrproblémát nem okozott, szépen fed, visszafogott, matt hatást kölcsönöz és egész nap bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

tothbernadett

2016. április 30.

Semmi negatívumot nem tudok róla írni. Az csak hab a tortán, hogy olcsó és szivacs is jár hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

tothmerci94

2015. november 8.

Tökéletesen mattít és fixál, egész nap kibírja anélkül, hogy újra púdereznék. Az ára nagyon baráti, évek óta újra vásárolom. Sajnos sápaszt, csak ezért nem kaphatja meg az 5. csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

DettiZsu

2015. október 12.

Szerintem ár-érték aranyban jó púder. Nekem a világosabb árnyalat van meg, már elég régóta használom és még mindig van benne. Nem tart egész nap, viszont a szivacsal könnyen lehet pótolni. Ha elfogy, biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

krémparádé

2015. június 12.

Én is egy újabb designnal elátott változatát birtoklom, translucent elnevezéssel. A smink befejezéséhez, a fényesség tompításához ideális. Kissé világosabbá teszi az arcot az elején, de utána alkalmazkodik. Rólam hamar eltűnik, mert hajlamos vagyok a kezemmel meg-megtörölgetni az arcom, észrevétlenül, reflexszerűen. persze, újra lehet pamacsolni, mint a fimes mosdójelenetekben. Jó nagy kiszerelés, masszív dobozban, a szivacs külön tetszik. Nekem ez fél életre elég lesz. Néha kipattanok tőle, mint a kukorica, néha meg leszárítja a patikat, fene tudja. Legyen erős 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

koxy001

2015. január 26.

Háromszor rendeltem már ezt a púdert, szóval elégedett vagyok vele. Teszi a dolgát... jól fed, tartós, nincs kellemetlen érzés a bőrön. Szerintem megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

biankanagyvari

2014. december 9.

A legvilágosabb színben vettem, és vigyázni kell vele, hogy ne rakjak fel sokat, mert különben úgy néz ki az ember, mint egy agyonmeszelt porcelánbaba, de egyébként jól fed, szép tónust ad és tényleg mattít. Az ára is jó, én szeretem, bár lehet, hogy legközelebb inkább másikat próbálok ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 9.

Antioxidánsok: BHT, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate