Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Banszky

2017. június 11.

Ez tényleg egy borzasztó alapozó volt. Semmi fedése nem volt,rossz,nehéz érzést keltett és az én száraz bőrömet még jobban kiszárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

panneszka

2016. február 25.

Nagyon folyós és a fedése sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Nagyon folyós és a fedése sem jó.

yuuki

2016. január 8.

Évekig hű társam volt, színe miatt. Sehol sem találtam ennyire világos alapozót megfizethető áron. A fedése borzalmas, az állaga még rosszabb, eldolgozni nagyon nehéz nap végére pedig néhány helyen rá szárad/csomósodik a bőrre, máshol meg mintha fel se kentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

dindori

2015. november 29.

Nekem is az első alapozóm volt, akkor szerettem. Kíváncsi vagyok, hogy ma mit gondolnék róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 29.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Soha többet! Alig fed, eltömíti a bőrt, nehéz szépen felvinni, a textúrája is túl folyékony. Inkább viccnek mondanám, mint alapozónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Jobb, mint a semmi, de ha tehetem nem veszek Color Trendes alapozót. Semmi fedés. Vészhelyzetre esetleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Ivett93

2015. augusztus 2.

Nem vált be ez az alapozó. Az ára miatt rendeltem meg. Nem fed eléggé, valamint ha megdörzsöltem/megvakartam az arcom ott elkezdett leperegni, mintha rászáradt volna a bőrömre. Kiábrándító volt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

WGR

2014. július 3.

Első alapozóm volt nekem is. :) Nem volt jó a fedése, a bőröm pedig hamar zsírosodott tőle... Hamar leváltottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Rure90

2014. május 27.

Kb. 3x vettem ezt az alapozót, és egyszer sem jött be. Az én arcomon színváltós volt. Amíg felkentem, szép egyenletes színű volt, majd elkezdett itt-ott besötétedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

OrosziEszti

2014. február 9.

Nekem is a legelső alapozóm volt. Kezdésnek nem rossz, akkoriban jó volt bár figyelni kellett, hogy jól ellegyen dolgozva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.