Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolotti, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Száraz

Lenyűgözően dús szempillákat varázsolhatsz vele.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Az egyik legolcsóbb árkategória, nekem mégis nagyon bevált termék...Nálam veri a több ezer forintos termékeket..rengeteg spirált próbáltam, ár érték arányban szerintem nagyon jó kis termék...Felbontásnál picit sok megy a kefére mikor új, de szépen le lehet húzgálni, s úgy nem ragadnak össze a pillák....eddig ezzel a spirállal kaptam a legtöbb dícséretet :) évek óta újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

viragocska66

2018. november 24.

Talán az első saját szempillaspirálom ilyen volt tizenpár évesen. Nem csinált brutál pillákat, de mégis kiemelte a szememet. Szerettem 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

KriszTa1977

2018. március 6.

Érdekes, hogy a legolcsóbb spirál az Avonnál és nekem mégis ez jött be a legjobban. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

cufilili

2018. január 13.

Hosszú évek óta használom, kisebb kilengések voltak azért, de mindig visszatértem hozzá. Nekem ő a tökéletes, a nagy márkák elbújhatnak mögötte. Mély fekete szín, dús hosszú pillák. Nem potyog le, egész nap tart. Nekem ennyi elég. Az ára pedig nevetségesen alacsony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

dorinkaz

2017. augusztus 3.

Hát nekem ez mindenre jó csak dúsításra nem :'D a kefe nekem kifejezetten tetszik más szempilla spirál krémmel (vagy mi a neve xd) szoktam használni mert a gyári nem igazán a legjobb. Darabosan tudom csak felvinni, nem is valami tartós, de csak a kefe miatt megkapja a 2 pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Hatalmas pillákat tudok vele készíteni, de meg kell vele szenvedni. A kefe elég nagy, úgyhogy a sarkokban nehéz vele spirálozni, és sok festéket vesz fel. A tartóssága sem a legjobb, közepesnek mondanám, ezért én át szoktam menni rajta átlátszó zselével. Az árához képest elég jó, ha valakinek van hozzá türelme és ügyessége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

patty1007

2017. július 20.

Az árához képest nem vártam csodákat, de teszi a dolgát rendesen. tini koromban használtam, úgy gondolom egy tinédzsernek ennél nincs is drágább sminktermékekre szüksége. Heti 4-5-ször használtam és egy fél évet kibírt velem. Az ecsetjével is megvoltam elégedve (nem szeretem a nagy, otromba ecseteket amivel nem lehet dolgozni) Szép, közepesen vékony ecsete van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

feherani

2017. június 19.

Megrendeltem, mert többen is azt mondták elégedettek vele. A pigmentáltsága rendben van, a tartóssága közepes viszont a legnagyobb probléma vele, h iszonyatosan sok festéket vesz fel a kefe. Mintha kihagyták volna azt a kis szűkítő valamit ami lehúzza az ecsetről a felesleges festéket, vagy túl nagy lett a tubus "szája". Másik kefével elhasználom, h ne vesszen kárba, de újrarendelni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

bluesky87

2017. június 15.

Kedvenc spirál! Ha valami oknál fogva elkalandozom, mindig visszatérek és 2-3 db-ot rögtön rendelek is. Szép fekete színe van, nem csomósodik, megemeli a pilláimat, de nem ragasztja össze őket. Alapjáraton elég világos sajnos a szempillám, ezért mindig festenem kell. Nem bírja a szemem a tartós festést kozmetikusnál, így maradnak a szempillaspirálok...... A sörtéje kimondottan tetszik, volt más Avon-os termék, amibe belefutottam, de nem volt megfelelő a kis keféje, ezért kukában landolt a termék. Viszont ez tökéletes, mondhatni teljesen kompatibilis az én pilláimmal :) :) Árban verhetetlen! Tetszik, hogy felbontás után 2 héttel nem csomókban jön ki a festékdarab a kis sörtékre ráragadva, hanem megmarad az eredeti állaga. Ja, és a hatása természetes pillákat eredményez! Ez nekem nagyon fontos!!!! Egyedüli negatívum, hogy a kedvenc micellás vizem nagyon nehezen hozza le :( De így is megérdemli az 5 *-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

larka95

2017. május 31.

Anyukám kezdte el hasznàlni, egyszer kipróbàltam, nem fűztem hozzá nagy reményeket... (eddig egy avonos spirál sem tetszett..) de ez nagyon szép természetes pillákat csinál. Szépen hosszabít, nem visz fel sok terméket. Megrendelem magamnak is :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.