Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Bonnieoo7

2020. október 7.

Kb. 13 éves darabom van/volt (nem találom, lehet kidobtam sajnos - ugyanis nemrég a kezembe akadt) alig használt verzióban, egy emlék régről. Elbűvölő volt a gyönyörű nőies külleme, de a tartalma az neeeem. Kerestem benne a púdert én butus, de csak a pufnival kellene simogatni az arcom, dekoltázsom. Azt hiszem a highliter elődje akart lenni, de nem lehet látni semmit belőle, annyira diszkrét. Vintage darabok - csodás pinup girl neszeszert, 1 átlátszó kutyásat, Advance bontófésűt, s egy szintén Advance összecsukható tükrös kefét, pink lábujjterpeszt körömlakkozáshoz, 1-2 kistükröt v.mint 2 gyönyörű régi szintén Avon köves csatot hűségesen őrzök azokból az időkből. Egyébként nincsenek elhasználódott állapotban, ebből is látszik, hogy minőségi darabok. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

anitaanett

2015. január 18.

2003-ban vettem, most megtaláltam a szekrényben és azonnal fel is töltöttem. :) Kicsit retro már. Anno nagyon beleszerettem a puha, lila kis pamacsába, keveset használtam, még most is olyan mintha új lenne, csak a dobozán látszik az idő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.