Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

anitaanett

2015. január 18.

2003-ban vettem, most megtaláltam a szekrényben és azonnal fel is töltöttem. :) Kicsit retro már. Anno nagyon beleszerettem a puha, lila kis pamacsába, keveset használtam, még most is olyan mintha új lenne, csak a dobozán látszik az idő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.