Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gituccci, az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gyémántos ragyogással emeli ki a bőröd.

Evu28

2017. június 7.

Tenyleg szep szint kolcsonoz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Tenyleg szep szint kolcsonoz

fashionistakitti

2015. május 16.

Egyszerűen imádom ezeket a gyöngyöcskéket! Nagyon természetes sminket lehet vele készíteni, de ha egy kicsit többet használunk belőle hangsúlyos sminkként is megállja a helyét. Átlagosan tartós. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

évy

2014. május 31.

szépen lehet vele dolgozni nem törik szép selyemfényű

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

szépen lehet vele dolgozni nem törik szép selyemfényű

Sz.Jud

2014. március 30.

Féltem megrendelni, mert csak katalógusban láttam, a valóságban nem, de kellemes csalódás. (pedig általában nem szeretem az Avon sminkeket)
Nem nagy csillámokkal manipulál, hanem szép selyemfényű. Én is potyogtatom néha, de törést nem tapasztaltam. Tényleg puha, könnyű vele dolgozni, szépen a helyén marad egész nap. Kár, hogy szezonális cikk volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Bexxx

2014. január 29.

Én szeretem, nagyon szép fénye van, szem alá szoktam felvinni, tartós is és jól pigmentált :) Elég sokáig jó lesz, 2 hónapja használom még csak. Eddig alig fogyott belőle, így már megéri az árát, de még azért ha elfogy nézelődök , de az is lehet hogy újraveszem. Azt az 1 csillag mínuszt azért kapja meg a gyöngyök iszonyat puhák, és ha leesik egy már szét is törik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.