Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Black Fairy

2017. szeptember 1.

Fekete van meg.
Kedvelem az aplikátorát, nagyon könnyű vele dolgozni, nem vesz fel túl sok terméket, nem maszatolódik, viszonylag gyorsan szárad, és száradás után szépen javítható, nem szedi fel az előző réteg festéket.
A tartóssága nem kiemelkedő, nagyjából 6 órát bírt ki a szemhéjamon (alappal, fixálással, mindennel), átlagosnak mondanám, a ráncokba nem ült bele, nem mászott el, viszont felkenődött a szemöldök csontom alá - persze, ez könnyen javítható.
Leszedni nem volt nehéz, nem kellett dörzsölnöm, szépen lejött.

DE...iszonyatosan csípte a szemem...én nem tudom mit tesznek az avonos tusokba, mert soha semmi más nem csíp (vagyis de, látom az összetételt, de összehasonlítva a többi sminktermékem összetételével nem tudok rájönni, hogy mi okozhatja, biztos valamiknek a nem jó kombinációja, mert amúgy valamennyi összetevő előfordul más termékeimben, és csak az avonos szemhéjtusokat nem bírom - minden más avon sminkterméket is bír a bőröm). Nem vízvonalon használtam, csak a felső pillatövemben...Rejtély...de még lemosásnál is égette a szememet, pedig kendővel szedtem le, nem olajos lemosóval, így nem folyt bele a szemembe...a kendőmre se vagyok érzékeny...más irritációt nem tapasztaltam, mikor rajtam volt viszonylag gyorsan elmúlt az égető érzés is, és lemosás után is fél órával már nyoma se volt se a bőrpírnek se a kellemetlen érzésnek...

Szóval...a lényeg, hogy nagyon kellemes minőségű termékről van szó, de az irritáció miatt nem fogok több csillagot adni neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Fekete van meg.
Leszedni nem volt nehéz, nem kellett dörzsölnöm, szépen lejött.

kajdinori

Korcsoport: < 18
2016. július 13.

Nagyon tetszik! Nemrég rendeltem, és mivel megszállott tus rajongó vagyok, ezért ezt kifejezetten jónak gondolom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 13.

Evelinnaagy

2016. május 23.

En tobb eve fanatikus tusos vagyok, es lassan nincs.olyan termek amit ne probaltam volna, viszont ez a termek volt az, amit tobb evig hasznaltam.
Az ecsete szepen vekonyodik, es sok hasznalat utan sem "rojtosodik" ki. Szerintem.nehezen szarad, eleg sokaig kitart. Ara is megfelelo.
Egy kis gyakorlas kell a hasznalatahoz, de szep vonalat lehet huzni vele.
Kedveltem, hogy lemosasnal nem kenodott, hanem lemezesen, darabokban.lejott, viszont ez a viseles kozben nem latszott. Tartos, tobb ejszakai bulizast is hibatlanul kibirt.
Egy ideje nem talalom, sajnalom is.nagyon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Egy kis gyakorlas kell a hasznalatahoz, de szep vonalat lehet huzni vele.
Egy ideje nem talalom, sajnalom is.nagyon..

mmartina97

2016. március 10.

Szép élénk fekete színe van,gyorsan szárad,a nap végéig lerobbanthatatlan.Az egyetlen negatívuma,hogy nehéz lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

frida111

2016. február 16.

Jó termék, és aki gyakorlott tus rajzolásban, annak egyszerű a használata. tartós, bár van egy minimális száradási ideje, amit érdemes megvárni, így biztosan nem fog elkenődni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 16.

missk

2015. november 20.

Sajnos nekem nem vált be. Ecsettel sokkal egyszerűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 20.

Sajnos nekem nem vált be. Ecsettel sokkal egyszerűbb.

Bane

2015. szeptember 19.

Nagyon jó, csak kevés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Nagyon jó, csak kevés!

Erus15

2015. április 23.

Nem szoktam használni szemhéjtust csak nagyon ritkán, de véletlenül hozzám került. Ami nem tetszik benne, hogy sok festéket felvesz az ecset, de könnyű vele dolgozni, mert szép vékony az ecset vége és tartós is a festék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 23.

Cu2tka-baba

2015. április 4.

Nekem nem tetszik:/ A filmréteg nem tetszik amit képez és fel is tapadt a szemhéjamra:/ 3 napig teszteltem, de nem jó:/ Sajnálom, mert nagyon jó maga a tus és árban sem volt vészes:( Nekem nem jött be, de még lehet, hogy próbálkozom vele . Egyenlőre csömör:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

blackcat00616

2015. március 25.

Szép fekete, egész nap tart, könnyű kezelni és szép formákat rajzolni, nem kenődik a szemhéjamra (nálam folytonos probléma, mert nagyok a szemeim), nem pereg le, szóval én nyugodt szívvel ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Emolliensek: Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Laureth-2 Benzoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Polyacrylate, Coconut Acid
Emulgeálószerek: Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Coconut Acid, Hexylene Glycol
Szilikonok: Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone
Tisztítószerek: Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Sodium Laureth-12 Sulfate, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Coconut Acid, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Parabének: Sodium Methylparaben, Propylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Propylparaben, Sodium Propylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.