Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kocsis.reka84, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krémes szemhélystift selymesen sima,csillogo színekben amely érintésálló. Reggeltől estig ugyanolyan gyönyörű színű, mint az első percben.

Anheszenamon

2019. március 21.

A képen látható világoskék árnyalatban volt ilyen szemhéjfestékem. Egyáltalán nem lehetett szépen dolgozni vele, összecsomósodott a szemhéjam redőiben. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Bebek

2013. június 18.

Nekem a lila volt meg. Elégedett voltam vele, szép színe van, könnyen fel lehet kenni, viszonylag tartós is, de egy idő után a szemhéj ráncában köt ki nagy része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

timity

2013. május 10.

Én nagyon szerettem ezeket a szemhéjstifteket. Szerintem nagyon szép színekben lehetett kapni, 1-2 még most is megvan. :) A kéket, lilát még mostanában is használom nagy ritkán. Hamar fel lehetett vinni, de hamar össze is gyűlt a szemhéj redőiben. Nem egy tartós smink alap...Mindenesetre a nevét ezért cáfolom is, de a kiemelkedően pigmentált színei és a krémes állaga miatt kap egy 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

devcat

2013. január 27.

Nekem a régebbi csomagolású volt meg, a világos kék színű, számomra használhatatlan volt. Olyan kemény az állaga, hogy felvinni lehetetlen, már majdnem kinyomtam vele a szememet. Alig "fogta" be a szemhéjamat többszöri áthúzás után is, és rövid időn belül megült a ráncokban. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

lumiukko

2012. október 17.

Nekem a szürkés színű van meg. Tartósnak tényleg tartós, a színe is szép, de a felvitele nem mindig egyszerű. Kicsit nehéz szépen eldolgozni, olykor nagyobb darabok leszakadnak belőle, és akkor azokat le kell piszkálni, újrakenni... de ez nem rendszeres, csak előfordul. Ettől függetlenül tudom ajánlani nyugodt szívvel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

kocsis.reka84

2012. szeptember 15.

Én nagyon szeretem.4színben kapható:fehér,lila,kék és barna,Selymes,szaténos fénye van és valóban nagyon tartós.A fehéret nyáron szoktam szemhéj alapozónak használni,felkenem és utána mehet rá a színes, por szemhéjfesték atom biztos lerobbanthatatlan lesz.Így simán kibír a sminkem 14-16 órát 70fokban is anélkül,hogy igazítanom kellene.Az új csomagolásút még nem próbáltam de remélem csak a csomagolás változott a benne lévő nem.Majd update-lek ha kipróbáltam addig is 5+++

Update:kipróbáltam az új csomagolásút is hála égnek a benne lévő nem változott továbbra is 5+

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Calipso

2012. augusztus 7.

A barna van meg, és szerintem elég szép színe van! :)
Tetszik, hogy krémes állagú, így egész tartós a szememen, és csak egy kicsit ül bele a szemhéj ráncaiba, de azt is csak 3-4 óra után. Szemhéj alapnak is kiváló, én legalábbis most úgy csináltam, hogy a mélyítővonalba tettem rá egy kis fekete szemhéjpúdert, így az is szépen a helyén maradt.
Egyelőre nagyon tetszik, sokat fogom használni! :)
Akciósan pedig 400 forint körül volt, nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

A barna van meg, és szerintem elég szép színe van! :)
Egyelőre nagyon tetszik, sokat fogom használni! :)
Akciósan pedig 400 forint körül volt, nagyon megérte!

bandita

2012. május 23.

Nagyon tartós, ha az Avon Supershock-folyékony szemhéjfestékhez hasonlítom, kevésbé csillogós, inkább természetesebb, mattosabb a fedés. Én kissé nehezebben dolgozom el a szemhéjamon, mint a s.shockot, de nagyon szeretem én is. Nagyon melegben megül kicsit a szemhéj redőiben, de csak nagyon enyhén és szerintem az is az épp aktuális korrektorom/bénaságom eredménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 23.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0