Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Mona29

2019. április 4.

Egyetlen negatívuma, hogy nem túl erős a radírozó hatása, de! Isteni az illata, nagyon szeretem. Ár-érték arányban kiváló a radírozó hatása és a krémjével verhetetlen. Kicsit zselés az állaga, úgyhogy az adagolásnál figyelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Andy88

2018. december 4.

A kedvenc lábradírom! A lábaim isteni finom illatúak lesznek, és selymes, puha lesz a talpamon a bőr. Imádom, minden fürdés után használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

postareb

2017. november 22.

Én nagyon szeretem ennek a terméknek az illatát és az állagát is. A hatását közepesnek mondanám, de az én bőrömnek tökéletesen elég. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Jancsa

2016. május 13.

Az illatát imádom és a színe is szép. Nekem a radírozó hatásával sincs semmi gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

agi.greendaygirl

2012. december 7.

nagyon finom illata van,jól radíroz, teszi a dolgát. szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

nagyon finom illata van,jól radíroz, teszi a dolgát. szeretem

andrej

2012. november 21.

Nagyon jó a színe és az illata, a radírozó hatása lehetne erősebb, ennek ellenére azért egész jó kis lábradír!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

gyongyosi-kata

2012. november 3.

Erős, természetellenes színe van. Az illata se tetszik. Eléggé sűrű, de nagyon picik és finomak benne a szemcsék, nem radíroz eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

vivuss87

2012. november 1.

Az illata olyan, mint régen a csokikban az a nagyon rózsaszín málnás töltelék:) nagyon finom. A színe is pink, ami nekem nagyon tetszik. Egyébként a szokásos avonos lábradír. Sokat szerintem nem ér, de finom az illata, és ennyi pénzért nem is nagyon várok többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.