Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Zsú17

2014. június 4.

Ez a krém nagyon régóta ott lapult a fiókomban és egyáltalán nem akart elfogyni :)) most elővettem, mikor rájöttem ,hogy vészesen közeleg a nyár, a lábaim meg olyanok mint egy elefánté...ha csak siman bekentem semmi változást nem észleltem, ezért pakoláskénz hasznéltam.Este bekentem jó vastagon és zoknit húztam rá, igy már hatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

kismadár

2014. január 27.

Mit is mondhatnék.. Nem szoktam semmit kidobni, ezért elhasználom ezt is, bár nem mintha sok haszna lenne. A száraz bőrt egyáltalán nem puhítja, a normál bőrön meg olyan, mintha nem is lenne. Beszívja a bőröm, de nem csinál vele semmit. Szóval olyan semmilyen. Az állaga jó, könnyű eldolgozni, nem ragad, nem irritál. Az illata valami iszonyúan műanyag, nem is értem, hogy sikerült ezt összekomponálni, olyan illata van, mint az epres joghurtnak. Katalógusból tudom, hogy elég olcsó, szóval amit tud (vagy inkább amit nem), annyi pénzt nem sajnálnék érte én sem. Ajándékba kaptam, magamnak sosem vettem volna meg, és nem is fogom újra vásárolni. Ettől függetlenül 4 csillagot kap, mert nem tudok rá rosszat mondani, de sok jót sem. Számomra jellegtelen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

2014. január 2.

Az illata nagyon tetszik, az állaga kicsit lehetne sűrűbb. Viszonylag jól hidratál, de inkább megelőzésre alkalmas, mint helyrehozásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

ppetruska21

2013. december 26.

Pár száz forint és nagyon jó.Én az egész testemre használom, és pont tud annyit, mint egy testradír plusz pont hogy nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Narancsos

2013. július 2.

Nagyon jó kis krém! Finom illatú lesz tőle a lábam,nagyon jó:D Hidratálni meg szerintem nem hidratál..de már csak az illatáért elhasználom:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

timity

2013. január 24.

Az "illata" valami szörnyen mesterséges... Nekem abszolút nem tetszik.(kaptam a krémet). A fahéjas változata sokkal jobb, és valamivel jobban is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

fanikof88

2013. január 21.

Túl vizes ez a krém. Az illata műanyag és nem hidratál kellően. Akiknek nincs különösebb problémájuk a sarkukkal azoknak biztosan remek, de extra száraz bőrre ez nagyon kevés. A színe és az akciós ára miatt 2 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

csipkeorsika

2013. január 9.

a hidratálást nemérzem sokáig, csak amíg kenegetem, viszont az illata annyira jó, hogy átdörzsölöm még a kezeimet is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

luca007

2012. december 20.

Illata jó,és egyből érzem a hidratáltságot,de ez a hidratáltság nem tart túl hosszú ideig.Rossznak egyáltalán nem mondanám,sőt az ár-érték arány nagyon is jó!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 20.

agi.greendaygirl

2012. december 7.

nagyon finom illata van ennek is, mint a termékcsalád többi tagjának. Rózsaszín, és olyan mintha eperjoghurtot kennék a lábamra :D tetszik az állaga, viszonylag könnyen beszívódik és jól hidratál. én amúgy estére használom, és zoknit húzok a lábamra miután már nagyjából beszívódott. azt hiszem 440 ft-ért rendeltem, ennyit mindenképpen megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Színezék. Lilás piros.