Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Radíroz, stimulál, hidratál.

Avon Foot Works 3 az 1-ben krém pedikűrhöz/lábkrém/lábápoló (All In One Pedicure Cream, Egylépéses lábápoló) XXL 150 ml
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: (XXL) Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Luska

2016. január 6.

Szörnyű! Kis kukackák maradnak utána, ahogy próbálom bemaszírozni a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

Szörnyű! Kis kukackák maradnak utána, ahogy próbálom bemaszírozni a bőrömbe.

baranyeszter

2015. április 27.

Szinte az összes Avon Foot Works terméket kipróbáltam, ami puha lábakat ígért. Igazából ez vált be legjobban. Pont olyan hatásos, mint korábban a radírozás+csiszolás+lábpakolás+lábkrémezés bonyolult kombinálása.
Ráadásul egy XXL kiadásom van :) 150 ml

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Ráadásul egy XXL kiadásom van :) 150 ml

kacibog83

2015. április 27.

Az eddigi radírok közül ez vált be a legjobban, mert olyan érzésem van utána, mintha bekrémeztem volna a talpaimat. Puha lesz tőle a bőröm és nagyon finom illatú. :) Mellette még habkövezni is szoktam a bőrkeményedésre hajlamos részeket, viszont ezt még egyetlen lábradír sem tudta kiváltani. A szemcsék nagysága is megfelelő, ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

nyarigabi

2014. május 5.

Jól radíroz, de a reszelést nem helyettesíti, meg a krémezést sem. Plusz egy lépés, de megéri, tényleg simább lesz a lábam. Az állaga szerintem is túl folyékony, így nem túl gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

Kishoshi

2014. április 2.

Jól radíroz,meg minden,de nekem túl folyós az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Jól radíroz,meg minden,de nekem túl folyós az állaga.

sipild

2014. február 8.

Nem az Avon a kedvenc márkám, de ezt a terméket csak ajánlani tudom.Nagyon puha a bőr a használata után. Sarokrepedésre kifejezetten jó. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

xipho

2013. november 30.

Akciósan vettem kipróbálni és bejött! Jól radíroz és puha bőrt eredményez, mindezt alig pár perc alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

artbunny

2013. január 30.

Puha lesz tőle a lábfejemen és a talpamon a bőr, nagyon szeretem. Alig kell neki pár perc, és máris megszárad, moshatom is le. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Honeyhair

2012. november 8.

Nagyon jó illatú készítmény, a bőrradírozó hatása kellően erőteljes (végre!), és igen kellemes érzést ad a lábnak. Eredetileg csak próbaképpen vettem, de bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 8.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak