Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Puhítja és óvja a lábfej bőrét a Silicone technológia segítségével. Különleges formulája nedvességgel látja el a bőrt, majd pedig segít azt a bőrben tartani. Selymes érzetet kelt a bőrön, úgy, hogy hagyja azt lélegezni.

Pöti

2013. április 1.

Szeretem, puhává teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Szeretem, puhává teszi a bőröm.

silentmobiusvox

2012. augusztus 23.

A nyári papucsos szezonra szereztem be a tanácsadónőmtől ezt a krémet, remekül szuperál, azonnal puhítja a talpam igénybe vett és nagyon száraz bőrét, így az illata innentől kezdve (nekem) mellékes. Ami miatt egyelőre négy csillagot érdemel részemről, az az, hogy nem érzem tartósnak a hidratáltságot, de elképzelhető, hogy csak a nyári strapa mellett nem tud teljesíteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

sztike

2012. augusztus 11.

Anyukám rendelt magának egyet, végül hozzám került. Én levendulásat használok, nekem az jobban bejön, de ha nem találom meg, akkor ez is jól teszi a dolgát. Az illata nekem fura, az állaga picit sűrűbb a levendulásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

andrej

2012. augusztus 8.

Sajnos nem igazán vált be számomra, inkább szárítja a bőröm, mint ápolja, ráadásul büdös is. Kb. a felét elhasználtam, de már nem hiszem, hogy valaha is utána nyúlok, áttértem a Baleás lábápolókra, árban és minőségben is veri az Avonos termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.