Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Amelia, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hidratáló lábápoló krém kókusz- és moszatkivonattal.

• intenzíven hidratál és puhábbá varázsolja a száraz bőrt
  • hűsíti és felfrissíti a lábfej bőrét
  • könnyű állagú, gyorsan beszívódik

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ALettah

2018. június 7.

Az illata nem az, amire számítottam az exotic paradise név alapján, ez poshadt gyümölcs szagú. A krém viszont hamar beszívódik, kellemesen hűsít és hidratál. Bőrkeményedésekkel, repedésekkel csodát nem tesz, inkább megelőzésre jó.
Elhasználtam, de legközelebb csakis olyant veszek, aminek az illata is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Elhasználtam, de legközelebb csakis olyant veszek, aminek az illata is jó!

Cremelove

2017. szeptember 21.

Imadom a kokuszt! Fincsi nyári illatú kicsit hűsítő es gyorsan be is szivodik. A radir tesoja utan használom, igy könnyebben kifejti a hatasat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Kremcica

2017. augusztus 19.

Update:
Továbbra sem szeretem a szagát. Szerencsére nem szilikonos, viszont eléggé híg és hatásával nem vagyok megelégedve. Ennél sokkal jobb lábkrémjeim is voltak már.

Nekem kicsit zavaró az illata, túl sok és nem is tetszik inkább az elviselem kategória. De maga a krém nagyon bejövős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Update:

MrsBean

2017. augusztus 1.

Annyira szeretem, hogy minden reggel indulás előtt rituálé, hogy bekrémezem ezzel, majd a spray társával befújom a talpam. Egyszerűen imádom ezt a tahiti illatot. Amióta használom, nem bűzölög be a lábam. Amolyan színpadiasan: mióta ezt a terméket használom, sokkal magabiztosabb vagyok!😃😃
Végre nem aggódom amiatt, hogy ha le kell venni a cipőt, elszabadul a gonosz! Nap végén is trópusi illatú a lábim, soha semmilyen lábcucc nem jött még be ennyire. Egyszerűen imádom!❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Racka

2017. június 24.

Teljesen beszívódik, puhává varázsolja a lábat és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Teljesen beszívódik, puhává varázsolja a lábat és kellemes az illata.

Evu28

2017. június 7.

Jaj nagyon finom illata jol hidratal

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Jaj nagyon finom illata jol hidratal

Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.