Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Ápolja és megújítja a láb bőrét, puhává varázsolva a száraz, töredezett bőrt is.

• segít eltávolítani a száraz bőrt és az elhalt hámsejteket
  • agyagtartalma méregtelenít, levendulaolaja pedig megnyugtatja a fáradt lábakat
  • a lábat simává és gyönyörűvé varázsolja

Széncinke

2016. április 24.

Észrevettem, hogy lábápoló dolgokat kb sosem vásárolok, mert nincsenek bajok a lábaimmal. Gondoltam a spa érzés kedvéért veszek egy ilyen maszkot. Levendulás illata van, pici radírozó szemcsékkel, amik nem sokat érnek. Lemosás után valóban puha, bársonyos bőrt eredményezett, de később húzódott a talpamon a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

mujerconfused

2015. október 21.

Nem egy nagy szám, nem radíroz szinte semmit, de az illata jó és egy kicsit hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

lilaszilva

2014. augusztus 30.

Az előttem szólókkal egyetértek, szerintem is tökéletes egy otthoni kis szépítkezős délutánra, de semmi különös. Az illata jó, és a radírozó szemcsék kellemesek benne(természetesen nem sokat érnek), hűsít is, de csodát senki se várjon tőle. Kicsit puhít is, de nagyon macerás a használata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Lory

2014. július 19.

Egy könnyed otthoni pedikűr résztvevője lehet,mert pakolásként érezni az ápoló,hidratáló hatását.Viszont akinek igazi bőrkeményedés van a sarkán,talpán,annak ez a lágy radírozás nem fog segíteni,a habkövet kilőni nem lehet vele:) Nekem szerencsére nincs ilyen,mégis inkább mint pakolás tudom értékelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

kalmaniki

2014. május 22.

Szépítkezős hétvégeken használom néhányszor, mert szerintem picit problémás a használata. Kellemes az illata, gyorsan megszárad, puha lesz tőle a lábikóm, de nem sok értelme van a használatának, inkább a lábkrémeket részesítem előnyben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Pöti

2014. január 7.

1-2 tubussal elfogyasztottam belőle. Nem csodaszer, ha nagyon sok időm volt magamra, akkor itthoni pedikűr-wellness esetén kencéztem a lábamra... Csak hogy meglegyen az élmény.. Valamennyit puhított, de igazi változást nem vettem észre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

gothy

2013. augusztus 23.

Vékony rétegben szoktam felkenni a lábamra, elég hamar megszárad. Nekem a lemosása sem okoz nehézséget. Rendszeres használattal tényleg szépen felpuhítja a talpakat. Az illata is fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

b.orsolya

2013. május 28.

Az egész termékcsaládot használom. Nagyon meg vagyok elégedve velük. Ezt a pakolást és radírozás után szoktam használni, azt nem vettem észre, hogy radírozna, de nagyon puha lesz tőle a lábam, és tartósan az is marad. A levendulaillatát meg egyenesen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

trix

2013. április 3.

Nekem nagyon nem jött be.Nem távolítja el megfelelően az elhalt hámsejteket,nagyon nehéz rendesen lemosni.Az illata viszont nagyon jó(na de nem az illata miatt vásárolunk lábpakolást). Nem hozta az általam elvárt szintet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 3.

Cu2tka-baba

2012. szeptember 19.

Imádom az avonos levendulás termékcsaládot, ennek a tagnak is esélyt szavaztam. A fáradt lábaimat kellemesen pihenteti és okot ad arra h egy kis időre nyugton maradjak a fenekemen és pihenjek. A lemosásnál nekem is problémát okoz a köröm mellé ragadás... de egy körömkefével könnyen megoldható A kedvencem benne az illata:)

Kipróbáltam a brutálisan kiszáradt bőrkeményedéses kezemen mondván hogy ennél rosszabb már nem lehet. Nagyon szép lett tőle és puha és illatos:) Lehet hogy nem szabályos, de bejött..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.