Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

A makadámdió olaj hosszantartó hidratálást nyújt a lábaknak, és simább selymesen puha tapintást kölcsönöz a bőrnek.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Imadom! Barcsak lehetne meg kapni!
Isteni illata van es a szokasos tipikus avonos labkrem!
Imadta a labam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Imadom! Barcsak lehetne meg kapni!
Isteni illata van es a szokasos tipikus avonos labkrem!
Imadta a labam!

Poptie

2017. május 7.

Naggggggyon fincsi az illata és jól hidratál. Várom, hogy újra lehessen kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Kesudio

2016. december 12.

Tavaly rendeltem szettben lábfürdővel és lábradírral. Mostanra használtam el, bár a lábradírban még jócskán van. Oda vagyok meg vissza az illatáért annak ellenére, hogy jobban szeretem a lábamon a friss illatot. Nekem ez amolyan kényeztetős, lazulós krém. :) Nem szívódik be valami könnyen, de nagyon jól ápol és pihe-puha lesz tőle a talpim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Dea

2015. december 23.

Isteni finom illata van, a hidratáló hatása közepes, csak kevés :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

Isteni finom illata van, a hidratáló hatása közepes, csak kevés :S

Damayanti

2015. december 21.

Tényleg nagyon jó kis cucc :) Az illatát is szeretem, bár inkább télen, most már egy kicsit "sok", de mivel nem parfümről van szó, hanem lábkrémről, ezért nem baj, szeretjük :)

idő közben egy csillagot vissza veszek. tavaly vettem, de csak a fele fogyott el, most télen ismét előkerült. nem romlott, semmi baja, de idén valahogy már túl émelyítően édes nekem ez az illat, vagy talán kicsit szag. Vőlegényem kerek-perec közölte, hogy "egérszagú" :) Nem szereti ha mellette használom, de nekem is mostanra sok az illata és amióta mindig az ugrik be róla, hogy egérszag (bár fogalmam sincs valójában milyen szaga lehet egy kisegérnek :D), azóta gyorsan elhasználtam esténként, csak hogy végre elfogyjon. Amúgy a hatása jó volt, de kis megkönnyebbülés, hogy elfogyott. Volt még több éve egy fűszeres áfonyás karácsonyi Foot Works lábápoló család, na az sokkal fincsibb volt az áfonyás - karácsonyi fűszeres aromájával. Az ha lenne, újra venném. Ezt a makadámdiósat idén nem hiányolom, nem lenne újravevős. Egynek jó volt, de elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

zdoreebaba

2015. december 18.

Anyának vettem még tavaly karácsonyra, végül mamánál kötött ki ajándékként. Anyának túlságosan édes lett volna. Amúgy kellemes, krémes állagú, gyorsan beszívódó krém. Én kimondottan télre használnám az illata miatt. Jól hidratál és sima bőrt kölcsönöz a fáradt, kimerült lábaknak. Az ára pedig nagyszerű, amit már az Avontól megszokhattunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 18.

hbrigi25

2015. november 30.

Kedvenc volt, sajnálom, hogy már nem kapható. Szerettem. Együtt használtam a lábfürdővel és radírral. Kellemes érzés volt a lábaimnak, jól hidratált és nagyon jó illata volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Bnemrita

2015. április 24.

Nagyon jó lábkrém, az illata mennyei, - szerintem - mézeskalácsos. Jól hidratál, puhít és áprilisban akciós az avon-katalógusban. Újra vevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

ljudith78

2015. április 7.

cseresznyee1, akkor tedd meg most, mert már a kifutó termékek között szerepel.

Nekem az illata mostanra már túl sok (hidegebb időben szerettem), de messze a legjobb az összes Avonos lábkrémek között.
Már amikor kinyomtam a tubusból éreztem, hogy teljesen más az állaga a többihez képest, de ami leginkább meglepett, hogy a teljes beszívódás után sem volt száraz a bőröm. Éppen ezért kerülöm már egy ideje az Avonos lábkrémeket, mert a legtöbb használata után majdhogynem szárazabb volt a bőröm, mint krémezés előtt, na ő ilyet nem csinál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

cseresznyee1, akkor tedd meg most, mert már a kifutó termékek között szerepel.

cseresznyee1

2015. április 7.

Eddigi legjobb AVON lábápoló krémem, amint elfogy biztosan újrarendelem, eszméletlen jó az illata!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)