Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Papajakivonattal frissít és regenerál

Zsokaa

2016. november 30.

Az illata kellemes lett volna, ha nem ennyire alkoholos. Könnyű állagú volt. Picit hidratált, de kellemes volt használni.
Viszont egy krémem se romlott még meg ennyi idő alatt mint ez. Csomós lett, így inkább kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Banszky

2016. november 27.

Kellemes hűsítő hatású lotion volt,nyárra tökéletes. Gyorsan beszívódott a bőrömbe és nem csúszkáltam a papucsban miatta. Illata finom,friss volt bár nekem nem teljesen papaya ( milyen a papaya?) hanem barackos-mangós beütésű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Cicmic

2014. december 8.

Az illata igen fincsi, jó kis könnyen beszívódó állaga van, amikor nincs idő várni, vagy zoknis puhítást csinálni, tökéletes! :D Főleg nyáron aktuális szerintem, plusz én talpmasszázshoz is ezt szeretem használni, teljesen meg vagyok elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

évy

2014. május 31.

Frissít nagyon finom illata van nyára tökéletes választás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Frissít nagyon finom illata van nyára tökéletes választás!

Anyaci04

2014. április 10.

Nagyon száraz a talpamon a bőr, nekem elég jól hidratálta, sokkal puhább lett, jó az illata is. Lehetne nagyobb kiszerelésben is, mert nálam gyorsan fogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Lora

2014. március 29.

Abszolút semmit nem hidratált a lábikóimon, egyre csak szárazabb lett. Nem értettem miért, azután megnéztem az összetételét... ja, hogy az alkohol a második helyen van? egy lábápolóban? szégyen. ^^ Sajnos egyáltalán nem jött be, a hűsítés és viszonylag finom illat sem kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

sihaya

2014. március 16.

Könnyű, híg krém, valami fantasztikus barackbefőtt illattal (sose láttam/ettem még nyers papayát, halvány gőzöm nincs milyen illatú), gyorsan beszívódik. Tényleg hűsít kicsit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

zsannasko

2013. november 13.

Jó illata van és tartós. Könnyű az állaga és könnyen be is szívódik. Átlagosan táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

gerdus

2013. szeptember 26.

Hát nem győzött meg. Az illata csodás és nagyon gyorsan beszívódik, cserébe az illatozáson és hűsítésen kívül semmit nem csinál a lábammal, pedig nem egy nehéz eset. Egy lábkrémtől szerintem ez édeskevés, marad a jó öreg Balea urea.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

picilusti

2013. augusztus 30.

arra is szoktam használni, hogy a papucs ne dörzsölje ki a lábam, az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Narancssárga.