Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Papajakivonattal frissít és radíroz

manooo

2014. május 12.

Nagyon jó illata van, bár a radírozó képessége nem sok minden. Én inkább arcra használom, ott nekem hatásosabb!!! Összetevői miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 12.

zsannasko

2013. november 22.

Kellemes az illat a kis szemcsék pedig finoman masszíroznak. Nem túl erős radír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Roni

2013. szeptember 11.

finom, frissítő illata van, de radírozó hatását tekintve nem jobb, mint a tengeri sós avon lábradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

anett3600

2013. augusztus 6.

az illata jó, de szerintem túl finom szemcsék vannak benne, ahhoz képest, hogy lábradír. nem túl erős a radírozó hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Tesztelő

2013. augusztus 5.

Lábáztatás és reszelés után használom. Szerintem az illata is jó.
A spray változatot is használom. A cipőmet is befújom vele. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Lábáztatás és reszelés után használom. Szerintem az illata is jó.
A spray változatot is használom. A cipőmet is befújom vele. :)

gabyca34

2013. augusztus 5.

Hát elmegy, nem a legerősebb, de az illata kárpótol mindenért. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Hát elmegy, nem a legerősebb, de az illata kárpótol mindenért. :)

csernusbrigi

2013. augusztus 2.

Nem rossz, a lábam valamennyivel puhább tőle, de nagy hatást nem vettem észre. Az illata miatt rendeltem meg, akciósan a lábápoló párjával 700 ft-ért. Annyit mindenképp megért, 4*-ot adnék rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

viktoriacsoke

2013. június 15.

nagyon jól radíroznak és az illata is nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

nagyon jól radíroznak és az illata is nagyon jó

aztecgold

2013. június 10.

Arcradírnak tökéletes, lábradírnak szerintem nem használ semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Arcradírnak tökéletes, lábradírnak szerintem nem használ semmit.

Maniac

2013. június 9.

15 perces lábáztatás, majd reszelés (reszelő, habkő) után próbáltam ki, a legapróbb elhalt hámsejtek eltüntetésére. Jól masszíroznak a radírozó részecskék. Nagyon puha lett a lábfejem, hosszan tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)