Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. május 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

• nyugtatja és frissíti a fáradt lábakat
  • hidratálja és puhítja a láb száraz bőrét
  • könnyű állagú, gyorsan beszívódik
  • rózsaszín grépfrúttal és bazsalikommal

niki33

2019. augusztus 9.

Nagyon szeretem az illatát, nekem a mentolos lábkrémek illata túl tömény. A hatásával is elégedett vagyok, jól hidratál és gyorsan beszívódik. Sokáig elég lesz, nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Mia0602

2019. július 20.

Nagyon szeretem az állagát, könnyen beszívódik. Gyorssegélynek használom indulás elött. Az illata nagyon könnyű, frissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Eszteerke

2019. május 28.

Nagyon szeretem az illatát, a lábradírjával és a lábspray tesójával együtt használom. Az én lábaimat kellően puhítja és kellemesebb érzetű lesz tőle. Szeretem🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

kunikida

2019. május 25.

Isteni az illata!
Valóban felfrissíti a fàradt làbakat!
Jól hidratàl, könnyen beszívódik a bőrbe.
De az illata miatt vettem meg! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Isteni az illata!
Valóban felfrissíti a fàradt làbakat!
Jól hidratàl, könnyen beszívódik a bőrbe.
De az illata miatt vettem meg! :)

Színező anyag. (Piros)