Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: nemethdorcy, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hűsítő mentával és a frissítő zöldteával. Hidratál és puhábbá teszi a lábakon a bőrt. Kellemesen hűsíti és frissíti a lábakat.

bubita

2015. október 6.

Jó illata van nagyon és annyira jó tapintása a bőrömnek, miután beszívódott. Nem egy tartalmas krém, de én nyárra vettem és annak tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

vivicsibe1

2015. július 9.

Jól hűsít,bár lábradírnak szerintem nagyon gyenge.Nekem egy kicsit a vágott fű és menta keverékére emlékeztet,de egyébként jó.Nem hiszem,HOGY ÚJBÓL VESZEM DE AZÉRT EGY PRÓBÁT MEGÉRT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Nolee

2014. október 26.

Nagyon gyorsan beszívódik, kicsit hűsít, kicsit hidratál. Meg lennék vele elégedve teljesen, ha az INCI harmadik összetevője nem az alkohol lenne... Teszi a dolgát meg minden de mit keres egy ápoló termékben szárító összetevő? Mást nem lehetett volna beletenni? Ejnye, Avon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

xipho

2013. október 23.

Szinte azonnal beszívja a bőröm, jól hűsít, frissít és én nagyon szeretem a mentolos illatát. Enyhén hidratál csak, télen biztos hogy nem elég. De én kifejezetten a hűsítés miatt vettem meg és arra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 23.

nemethdorcy

2013. szeptember 12.

Kellemesen hűsít és frissít is, nyáron tökéletes, azonban a puhaságot én sem érzem. Az illata kellemes, nem túl erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Maryetta

2013. július 11.

hűsít, frissít, de puhává nem tette a lábaimat, nem valami nagy durranás szerintem , az illata sem fogott meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Színezék. Barnás sárga.