Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2015. március 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Naoto

2013. január 27.

Én nagyon szeretem. Nekem elég problémás a sarkam és környéke (nagyon száraz, hámlik, stb...), de ez a krém sokat segít. Zuhany közben szoktam habkővel ledörzsölni, aztán utána bekenem ezzel, és már így sokkal puhább. Ha ezt naponta csinálom, akkor pedig tartósan szép lesz a lábam :) Pluszpont, hogy nagyon sokáig kitart, mert egyszerre kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Vicus

2012. december 24.

Nem szerettem. Már vagy 2-3 éve rendeltem, de még mindig a polcomon áll. Ja nem, anyukámnak adtam talán, aki kidobta.. Nincs semmi illata, talán kicsit büdös is. Anyukám azt vette észre, hogy ha ezzel keni a sarkát, akkor fájni szokott. Talán mert annyira felpuhítja? Hát nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Susy

2012. január 7.

Nem rossz krém, de az Avon Foot Works Heel Softening Cream (sarokpuhító krém) nekem sokkal hatásosabb. Kíváncsiságból vettem ezt meg, mert a sarokpuhítót már elég rég használtam, de vissza is térek hozzá, mert jobb. Persze akinek a lábfeje pihe-puha mindig, annak ez is nagyon jó krém lehet, de aki célzottan a bőrkeményedésre keres terméket, az szerintem mindenképpen a sarokpuhítósat vegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

godgirl86

2011. szeptember 13.

Jól hidratál, csodát azért nem tesz. Ha nem extra száraz a lábam, akkor bevállik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

Lillith

2011. április 18.

Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 18.

Én imádom!

réka

2011. április 11.

Nekem semmit nem ért.Van ennél sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 11.

Nekem semmit nem ért.Van ennél sokkal jobb.

noxibaba

2011. március 3.

Kellemes illata van, nehezen szívódik fel. Akkor szoktam használni (de akkor folyamatosan), amikor pedikűrösnél voltam. Ha a "rendberakott" és puha bőrre használom, sokkal jobb és sokáig puha marad. De ha 1-2 hét kimarad, vagy csak ritkán használom, akkor utána már nem sokat ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 3.

dobrontei70

2011. március 2.

Nagyon száraz szokót lenni a lábam.De ez a krém bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 2.

Nagyon száraz szokót lenni a lábam.De ez a krém bevált.

szucslia

2011. március 1.

Nekem annyira nem jött be ez a krém. Találtam jobbat, és még az ára is megfelelő. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 1.

zsu_vegh

2011. február 24.

Ennél jobb lábkrémet nem találtam még, igaz, nem is kerestem. Bevált tökéletesen!! Mindig rendbehozza a kiszáradt sarkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.