Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2019. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Gazdagon habzó, a bőrödet bársonysimaságúvá varázsoló fürdő a friss, zamatos és lédús őszibarack illatával. Frissülj fel vele a meleg nyári napokon!"

• hidratáló-frissítő élmény
  • a friss, zamatos és lédús őszibarack illatával

Wyush

2021. március 29.

Nagyon jó illata van, mint majdnem minden Avonos terméknek...DE...Ahogy beültem a kádba, azonnyomban mintha öngyújtóval égették volna a bőröm, rettenetesen fájt, és vörös hólyagok lettek rajtam, valamelyik összetevője durva allergiás reakciót váltott ki nálam, úgy gondolom, azért ezt tesztelni kellene a gyártónak, ezért 1 csillagot adok..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

gomoripetra

2019. június 11.

A katalógus tartalmazott illatosított oldalt, így esett rá a választásom. Maga a habfürdő remekül habzik és isteni illata van. Sajnos egyetlen egy alkalmam volt, hogy élvezzem a termék birtokolt tulajdonságait, ugyanis fürdés után iszonyatosan viszketett a bőröm és szárította is azt. Egyszer kipróbáltam, de teljesen biztos vagyok benne, hogy nem fogom soha újra vásárolni ezt a terméket, illetve habfürdőt egyáltalán nem fogok venni az Avon-tól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

egyno

2019. március 21.

Szuper illat , sokáig érzem a bőrömön. Többször vásároltam már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Szuper illat , sokáig érzem a bőrömön. Többször vásároltam már.

AppleMaple

2018. május 18.

Bárcsak nekem is jó lett volna. Nagyon kellemes illata van és szupi habot csinál de nekem sajnos irritálja és száritja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Fabi95

2017. május 3.

Nagyon kedvelem az illatát,jól habzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nagyon kedvelem az illatát,jól habzik!

zahraa

2017. április 16.

Nagyon jo! Kemeny, kellemes illatu habot kepez, nem okoz irritaciot, es nem szarit. Ar-ertek aranyban is tokeletes, mert sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Szandra992

2017. február 28.

Az illata nagyon finom, sokáig érzem a bőrömön egy jó, pihentető habfürdő után és sokáig eltart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Mariliisa

2017. január 19.

Szeretem az Avon habfürdőit, azok közül, amiket próbáltam, szinte kivétel nélkül mindnek isteni illata volt. Ez is igazán kellemes, sokáig elég, mert kevés termék is elég ahhoz, hogy jó sok habot csináljunk, és az ára is nagyon jó. Nagyon kellemes élménnyé teszi a fürdést, ki sem akar szállni az ember a kádból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

kalmaniki

2016. október 31.

Isteni barack illata van, egyáltalán nem mű. Gazdagon habzik,hatalmas habot képez,így kevés is elég belőle. Nem szárítja a bőrömet,ami fontos szempont számomra, igaz nem is hidratálja,de ilyesmit egy habfürdőtől nem várok el. Szeretem az Avonos habfürdőket,ebben sem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

bollanatalia

2016. szeptember 13.

Nagyon jó az illata, szép habokat csinál. :) Nagy a kiszerelése és kevés kell belőle! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Színező anyag. (Piros)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.