Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vichy, Módosítva: 2017. június 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajpakolás marokkói argánolajjal, puhává, fényessé és egészségessé varázsolja a hajat. Száraz, fénytelen hajra.

Táplálja és mélyen kondicionálja még az egészen száraz hajat is, erősebb, simább és puhább tapintást kölcsönöz a hajnak, mélyen hat, erősítve a haj szerkezetét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Honeyhair

2020. szeptember 8.

Kevés dolog vált be az AVON-tól, ez az egyik (az argánolajos termékcsalád többi tagjával együtt), de komolyan mondom, a márka pozíciójához és árfekvéséhez képest ez a termék csúcs. Hatékonyan ápol és táplál. Én nem vagyok elvakultan szilikon-ellenes, az én hajamnak egy kis mennyiség nagyon is jót tesz. Együtt használom a sampont, a balzsamot vagy időnként a pakolást, szárítás előtt pedig a hajvégápolót is. Annyira szép és könnyen kezelhető tőlük a hajam, simák és selymesek a hajvégeim, az illatuk pedig csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Fairy0124

2020. február 6.

Szerintem ez az egyik legjobb hajpakolás. Használat után nagyon puha a hajam tőle, szóval érzem, hogy csinált is valamit és az illata is megmarad sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Mia0602

2019. július 31.

Az egész termékcsaládot használom. Ez a hajpakolás sajnos semmivel sem csinál többet mint a balzsam. Ennek fényében viszont nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

Csillagporocska

2018. december 23.

Sajnos én leszek az első, aki nem 5 csillagot ad erre a termékre. Nem rossz, nem rossz, de nem az igazi.
Levágattam szőkített végű hajam, a dauerom majdnem teljesen lenőtt. Most tökéletesen működik a vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajamon, nagyon puha, és tényleg teszi a dolgát. A nagy 'hajregenerálást' megelőzően viszont elég kis lájtin hidratált, kevésnek bizonyult.
A sűrű állaga szuper, de az illatát nem szeretem, viszont szerencsére a (nem a termékcsaládhoz tartozó) samponon elnyomja.
Régebben használtam a balzsamját, nem látok jelentős különbséget köztük.
(Visszaolvastam, hogy a balzsamnál azt írtam tetszik az illata. Nem hiszem, hogy az változott volna, szerintem csak az én ízlésem :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Régebben használtam a balzsamját, nem látok jelentős különbséget köztük.

Bella9947

2018. május 28.

Már az első használat után lehet látni az eredményt, a haj valóban puha, és könnyen kezelhetővé válik. Az állaga nagyon tömör, és isteni az illata is. Remélem hosszú távon is ilyen jó lesz használni mint pár alkalom után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Vanesszaeszter

2018. március 1.

A legjobb pakolás amit eddig használtam. Olcsón, leárazva vettem kb. 400 Ft-ért, és hihetetlen!!! Nagyon jó a csomagolása, az állaga nagyon tömör, nem folyik szét a tenyeremben, ezt samponoknál és balzsamoknál is fontos számomra. Isteni illata van, és nagyon szépen ápol!!! Selymes, puha és csillogó lesz utána a haj! Csak ajánlani tudom, hiszen simán megveri a drágábbakat is:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Besscica

2018. február 15.

Nagyon jó, imádom, annyira puha lesz utána a hajam tőle. Mindenképpen újraveszem, teljes áron is abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Kinga12

2017. november 28.

A legjobb hajpakokás amit eddig használtam!!! Már nem is tudom hányadik Tubidy al használom. Puha,kifésülhető lesz a hajam, szárítás után is, nem nehezíti el, nem zsírosítja el, az illata is csodás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Baabbii95

2017. október 11.

Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle hajam.
A vége sem töredezik.
Az illata jó és nálam a már megszáradt hajamon is sokáig érezni lehet.
Sűrű állagú, a derékig érő hajamon könnyen el tudom oszlatni. Nekem bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle hajam.
A vége sem töredezik.
Az illata jó és nálam a már megszáradt hajamon is sokáig érezni lehet.
Sűrű állagú, a derékig érő hajamon könnyen el tudom oszlatni. Nekem bevált! :)

Csipetke

2017. szeptember 18.

Nagyon méltányos áron rendeltem, gondoltam ennyiért kipróbálom. Nem csalódtam benne. Nagyon finom az illata és az állaga is kenhető.Ami még nagyon tetszik benne, hogy hosszú hajam van de nem kell sok belőle.Könnyű leöblíteni is. Nem marad benne a hajamba nem hagy ragacsos, zsíros érzetet.Viszont használat után szuper puha lesz a hajam vissza kapja a dússágát és még mintha fényesebb is lenne. Tuti, hogy újra fogom rendelni ha elfogy még ha drágábban is mint amennyiért most rendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.