Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Tinc, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• ragyogást fokozó gyöngyöcskéket tartalmazó formulával
  • sugárzó hatást kölcsönös az arcbőrnek
  • természetes eredetű ásványi keveréket tartalmaz, mely fokozza a bőr ragyogását

Kremcica

2018. november 15.

Most találtam meg fióktakarítás közben, persze megy is a kukába. Alig a harmadát használtam el utána száműztem mert rettenetesen poros hatású lett ettől a sminkem kiemelve minden száraz részt a csillogásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Krin003

2017. április 18.

Mindennapi használatra picit sok lenne, de egy esti alkalomra igencsak elegáns. Nagyon szép, finom csillogást kölcsönöz, igazán szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

ludvnora

2015. március 22.

Szerintem a csillogás nem vészes, viszont akármi van alatta az arcomon, nagyon nehéz egyenletesen felvinni és ha nem dolgozom el rendesen még foltosnak is tűnik.. Nehéz adagolni is, amit egyszerre fel tudok venni belőle ecsettel annak kb. a felét le kell ráznom, mert különben az előbb említett foltos hatás lesz az eredménye. El fogom használni, de vissza fogok térni a másik Avonos púderhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 22.

szabo.szandra1993

2014. január 3.

Megvettem, és jelentem ez még highlighternek is sok. Rettenetesen csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Megvettem, és jelentem ez még highlighternek is sok. Rettenetesen csillog.

Tinc

2013. december 26.

A púder csomagolása átlagos, kapunk egy műanyag tégelyt, benne egy kis tükörrel. Az adagolása egy kissé nehézkes, mivel a lezáró kupakban van egy kis fül, ami szabályozza, hogy ne kerüljön sok púder az adagolóba. Sajnos nem jár hozzá semmilyen kis egyet, vagy pamacs. Én ecsettel viszem fel, amivel elég könnyen el lehet oszlatni. A színe nagyon szép, egy sima púdernek néznénk, de nagyon sok, finom csillámot rejt. Most ez a kedvenc highlighterem :) Szerintem a leginkább szép fehér bőrön mutat jól, mivel egy kicsit ezüstös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Calcium PCA, Zinc PCA, Lauryl PCA, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Atelocollagen
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0