Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2012. november 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Bőrszínhez igazodó púderalapozó ásványokkal. Természetes úton nyert ásványi pigmentekkel segít természetes és ragyogó külsőt nyújtani. Praktikus és könnyen adagolható.

Alka

2019. április 1.

Évekig megvolt szerettem, most elfogyott, nem tudom lehet e- még kapni, ha igen biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Ella

2016. május 26.

Nude árnyalatú, még mindig megvan. :-) Nem emlékszem, hogy lett volna hozzá szivacs... Na mindegy. Régebben nem nagyon szerettem, mert hiába használtam belőle keveset, olyan volt, mintha 10 gramm púdert tettem volna az arcomra, iszonyú maszkos volt. A MagiX sminkalappal (nem a ragyogós, hanem a mattabb) nem szerették egymást, totál kifényesedett. Jó ideig nem is használtam. Aztán mikor elővettem, egy álom lett! Finoman fel lehet vinni ecsettel (legelőször is azzal próbálkoztam), szépen idomul a bőrszínemhez, nem üt el, mint régen. Még egy pici van belőle. Egyébként legújabban púder helyett használom mattító alapozó fölé, annak is nagyon klassz! Lehet újravenném, ha még gyártaná az Avon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

t-regard

2012. november 26.

A képen látható porpúdert már nem gyártják. Ez egy 20 g-os, nagyon könnyű, finoman fedő púder volt, (nekem még van belőle) az új, "Ideal Shade Smooth Mineral Foundation" 6 g-os, teljesen más állagú alapozó. Tehát a termék nem egyezik a képpel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

baobe

2012. október 24.

Többször is újravettem. Kiadós, nagyon sokáig tart. Megfelelően mattít, fedése nem túl erős, de nekem elég volt. Az adagolása olyan, amilyen az ilyen kiszereléső púdereké, rá kell jönni, hogy' lehet belőle a megfelelő mennyiséget elővarázsolni. Púderpamacsát rögtön el kell felejteni, ecsettel szépen eloszlatható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 24.

zafira

2012. szeptember 12.

a regi csomagolas jobb volt az ujbol azon az egy lyukon amit becsukva fejjel lefele kell razni kicsit bonyolult. az ,hogy borszinhez igazodik az tulzas. szerintem krem fole vagy folyekony alapozo felett nehezebb eloszlatni egyenletesen. nyaron en nagyon szeretem kellemes erzes.nekem bevalt mar 4et elhasznaltam es ujra fogom venni , mert amikor valami mast kiprobaltam mindig csalodtam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

bandita

2012. június 11.

Az adagoló nyílás átmérőjénél fogva tökéletesen alkalmas drogériákban vásárolható púderpamacsok befogadására, emiatt is nagyon szerettem ezt a terméket. Sokáig használtam, naponta, alapozó fölé. A bőrfelszínt "bőrfényűvé" teszi, aki a matt felületre vágyik, szerintem ne ezt válassza. Csillámokat én nem láttam benne, inkább csak a napfényben volt kissé fényes.
Bőrhibák elfedésére önmagában alkalmatlan, nálam csak alapozást követően működött. Akciósan időnként még kapható, de már felváltotta az új termék, amelynek hatását még nem ismerem.
Szerintem egy évig is használtam napi szinten, úgy, hogy két árnyalatát kevertem össze, mivel elsőre sikerült a legvilágosabbat megvenni.
Egyetlen problémám a csomagolás, én viszonylag hamar tönkretettem a fedél menetét, az sajnos nem volt elég masszív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 11.

lipstick

2012. június 11.

Elég jól használható! A legvilágossabb árnyalat olyan mintha átlátszó lenne. viszont a hozzá kapott szivacs használhatalan, ecsettel egész jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 11.

Vadpulyka

2012. február 1.

Nem tudom, hogy gondolták, de tele van csillámokkal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 1.

Nem tudom, hogy gondolták, de tele van csillámokkal...

nikk12

2012. február 1.

Volt régebben egy Ivory árnyalatú, az kifogyott, imáááádtam és újrarendeltem, de attól tartok be kell vallanom, az már csalódás volt, hiszen megváltozott az árnyalat. Ugyanaz, de mégsem!!! Nagyon elüt a bőrömtől, használhatatlan az a szín :( Az állaga amúgy nagyon jó, könnyű, nem nehezül el, észrevehetetlen, hogy rajtam van. A második dobozhoz kapott párna is másabb, mint az előző, valahogy azzal nem megy, míg az elsővel kiváló volt. szóval maga a termék 5, de mivel így "megváltozott", mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Szép

2012. január 17.

Jó az arcnak a párnácskát nem értem miért így tervezték.A színe beleolvad a bőrbe

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Zinc PCA, Sodium PCA, Urea, Lauryl PCA, Trehalose, Atelocollagen
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.