Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, az összetevőket feltöltötte: póniló, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Kényeztesd bőröd, a kedvenc parfümöd illatával megegyező, bársonyos állagú testápolóval!

Kiszerelés: 150 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: Félig van, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
Ár: 500 , Eladó: Gimami
Állapot: új , bontatlan, Helyszín: Budakeszi, fizetés: banki átutalás után , Foxpost , MPL
NikolettSzabo

2018. november 28.

Az illata jó, de nem tartós. Könnyen, hamar beszívódik. Nem rossz, de nem a kedvenc parfümös testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

hiho28

2018. november 17.

Az illata nagyon jó és gyorsan beszívódik, jobb mint amire gondoltam, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 17.

MissNothing

2017. szeptember 6.

Nem igazán hidratál,de ezt már megszoktam az effajta krémeknél, egyik sem teszi. (Little black dress, Perceive, Cherish) Nem is azért vettem, csak maga az illatáért. Csak azért vettem, hogy megtudjam milyen illata van mielőtt a parfümöt is berendelném. Elsőre ahogy beleszagoltam nem tűnt jónak. Aztán használat után kis idő elteltével egész kellemesre váltott. Hasonlít valami régire, valami régi illatra a múltból amit nem tudok meghatározni, azt hiszem ez valami nosztalgiás illat lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

angelina69

2017. március 20.

Ajándékba kaptam. Csak a kezemre és karomra használom. Az állagával elégedett vagyok. Nem szívódik be nagyon gyorsan, de ez nem baj, mert az én bőrömet szépen kordában tartja. Nem éget, nem viszketek tőle. Az illata kellemeske. Maradhat. Esetleg más illatban is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

Bolvarin

2017. január 23.

A parfümömhöz kaptam ajándékba. Nem vártam tőle csodát, de azt kell, hogy mondjam jobb, mint amire számítottam. Az illata természetesen csodálatos, és egész jól hidratál, ezenkívül gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

balankaa01

2016. július 20.

A páromtól kaptam ajándékba a parfümmel együtt, már csak ezért is imádom.
Az illat naaaagyon jó, a krém gyorsan felszívódik, bár én nem érzem, hogy csodát művelne a bőrömmel, de nem is árt neki. Imádnivalóak az apró csillámok benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

A páromtól kaptam ajándékba a parfümmel együtt, már csak ezért is imádom.

Kendralinx

2016. április 9.

nagyon szeretem ezt az illatot és parfümként is tökéletes ez a krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

nagyon szeretem ezt az illatot és parfümként is tökéletes ez a krém

Jelizz

2015. november 14.

az illata pont olyan mint a parfümje, viszont a hidratáló hatása gyenge, ezért csak akkor fogom használni mikor megyek valahova ( pl : mozi)
a parfümjével együtt, mert akkor lesz jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

a parfümjével együtt, mert akkor lesz jó :)

gyeva

2015. november 4.

Nyáron is, viszont most a hideg időben is nap mint nap használom. Hamar beszívódik, és a hatása is jó, bár naponta 2x 3x is használom a kezemen,ha úgy van. Illata kellemes, csakúgy mint a parfümé, és aránylag tartós is.
☺☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

☺☺

JudithBeauty

2015. május 21.

Tényleg jól hidratál, és az illata sem erős, pont harmonizál a parfümmel. Tartós és nem okoz viszketést sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak