Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Petruu23, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Fűszeres illatú, a kardamom és a szantálfa illatával, valamint szójatej- és mézkivonattal kényezteti bőröd.

• bársonyos és krémes, kényeztető
  • szójatej- és mézkivonattal
  • kardamom és szantálfa illattal

Virvatuli

2019. március 3.

Imádott Body Shopos vanilla chai testvajamhoz kerestem valami illatban passzoló tusfürdőt, és ez megtetszett a katalógusban. Zuhanyzás közben a kardamom elég hamar eltűnik, és valami édeskés illat váltja fel. Amúgy egy átlagos Avon tusfürdő, nem is vártam többet. Engem szárít, de ezt a testvaj úgyis megoldja :) A kupakja viszont tényleg katasztrófa, egyszer voltam hajlandó kinyitni, és amíg el nem fogy, úgy marad.

Update: kap még egy csillagot, mert az illatát nagyon megszerettem. A hatása nem lett jobb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 3.

csemezb

2018. június 12.

Akciósan vettem az 500 ml-s kiszerelést. Az újságban nagyon megtetszett az illata, általában kedvelem az ilyen nem hétköznapi illatokat. Amikor megkaptam, már először csalódott voltam, mert kinyitni se tudtam, konkrétan behajlott a körmöm mire felfeszítettem, vizes kézzel ez még rosszabb lehet, szerintem. Aztán jött az illata, ami nem nagyon akart hasonlítani az újságban szagolt illatra. Nem volt különösen rossz illata, csak nem ezt vártam. El fogom használni, úgy gondolom akciósan megérte, de szerintem újra venni nem fogom, majd próbálkozom más Avon tusfürdőkkel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

BlindedByLipstick

2017. július 9.

Anya kapta névnapi ajándék részeként, amúgy nem vennénk meg. Az illata rendben van, kellemes addig az 5 másodpercig, amíg megmarad a bőrön, aztán leöblítem azt a kevés habot és whoosh!, eltűnik. Az állaga is jó, de szinte lehetetlenség lepattintani a tetejét, még száraz kézzel is, pláne a zuhany alatt, és csak nehezen tudok egy zuhanyozásra elegendő adagot a kezembe nyomni. Mindkettőnknek szárítja a bőrét, én főleg emiatt vonok le pontot, mert ritkán érzem már a zuhany alatt, hogy húzódik a bőröm, de ennél szinte rögtön és tudom, hogy testápoló fog kelleni. Szerencse, hogy már egyikünk sincs megveszve az Avonos termékekért, inkább rááldozzuk a pénzt drágább, de jól bevált tusfürdőkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

vl

2017. április 9.

Magamtól biztos nem vettem volna meg, leírás alapján nem az én illatvilágom, viszont az akciós oldalon volt olcsóért, gondoltam miért ne, bár bevallom őszintén ajándékba szántam (válság volt, na), viszont az első szimatolás után úgy döntöttem ő bizony marad velem. Meglepően sokáig elég volt (igaz, egyszerre több tusit szoktam használni) és rá se untam, ami az 500 ml-eseknél viszonylag gyakran előfordul... Egy szó mint száz, kellemes meglepetés volt, lehet ősszel visszatérek még hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

cherry93

2017. március 15.

Annyira szerettem ezt a tusit télen, főleg az ünnepi időszakban használni. Maga az illat valahogy felmelegített, lenyugtatott, ki se akartam jönni a zuhany alól. Bár kicsit lehetne habosabb, de azért jó volt használni ^_^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

yudiger

2017. február 5.

Nagyon kellemesnek találom az illatát. Nem szárítja a bőrömet. Nagyon kedvelem. Az igaz, hogy az illata nem igazán tartós, de nem is várom el egy tusfürdőtől, hogy tartós legyen. Ameddig használom, fürdöm vele, addig viszont nagyon élvezem az illatát. Biztosan fogok még vásárolni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 5.

nnagy822

2017. január 21.

Többet vártam az illatatol, azt hittem sokkal jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Többet vártam az illatatol, azt hittem sokkal jobb lesz.

Rakoczyzsu

2017. január 4.

Nekem tetszik az illata, az állaga először kicsit fura volt, de az illata ezt feledtete velem. Épp most vásároltam újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Emesenagyvarga

2016. november 2.

Ajándékba kaptam, először nem tetszett, aztán megszerettem, végül pedig csak ezt használtam, gondolkodom az újravásárláson is. Az illata és a krémes állaga miatt szerettem, nem egy szokványos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

rocksolya

2016. november 2.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Többet vártam az illatától, de amúgy jó. Átlagos tusfürdőnek teljesen jó.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Többet vártam az illatától, de amúgy jó. Átlagos tusfürdőnek teljesen jó.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.