Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az illat összetevői: jácint, liliom, mangólia, frézia, borostyán, fehér pézsma, ausztráliai ciprus, citrom és gránátalma.

Ár: 8500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Nora85

2019. július 18.

Csatlakozom sok előttem szolohoz: tinikent használtam. :)
És hogy miért most, ennyi év után írok véleményt? A notino-s csomagomhoz ajándékba kaptam egy aqua di gioia mintát. Ahogy magamra fújtam, egyből az avon individual blue illata jutott eszembe, pedig jó reg már, hogy utoljára éreztem. Felidezodtek az emlékek. :)
En is vennék, ha újra lehetne kapni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Csatlakozom sok előttem szolohoz: tinikent használtam. :)
En is vennék, ha újra lehetne kapni...

Szfinx

2019. június 6.

IMÁDTAM! Bár újra lenne a katalógusban! Tavaszra-nyárra tökéletes választás volt. Az Avon egyik nagy hibája, hogy bevonja a finom, egyedi illatait és a sok szemét meg marad a katalógusban, illetve jönnek havonta az új illatok, de minek? Jellegtelenek, a legtöbb émelyítően édes, vagy egyszerűen kibírhatatlan a szaga... Hol van már a Blue Rush for Her, a Prowl, a Surrender for Her vagy Woman of Earth?... S még sorolhatnám. Valaki írta itt, hogy a Davidoff Cool Water for Woman parfümjének "ugyanilyen" az illata. Hát én nagy boldogan meg is vettem a nevezett terméket - vesztemre. Semmi köze ugyanis az Individual Bule for Her-höz! Rémesen keserű/savanyú egy illat, én pár perc alatt rosszul lettem tőle, pedig csak egy picit fújtam belőle a jobb csuklómra. Aki esetleg ezért venné meg a Davidoff parfümöt, ne tegye!... :o(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Erika80

2017. szeptember 17.

Igen, az Avonnál is szeretnek leutánozni egy-egy nevesebb illatot. Ahogyan emlegették is az előttem szólók. Nincs is ezzel gond.
Ez a parfüm már-már unisex (volt), habár volt férfi változata is, mégis jól állt volna rajtuk is. :)
Friss, vizes, virágos-citrusos illat volt. Nem volt kedvencem, de tény, hogy a nagy nyári melegben jó kis viselet. Volt..volt.. mindez múlt időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

DynaNusser

2017. április 24.

Tinikorom kedvence volt! Imádtam, erre kivonták.
A minap belefutottam a Davidoff Cool Waterbe, na annak pontosan ugyanilyen az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Tinikorom kedvence volt! Imádtam, erre kivonták.

Jucus85

2017. március 22.

Hugomnak volt valamikor 2000 körül,szerettem az illatát!lehet megvenném ha újra lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

adrica

2016. június 16.

Fiatal kezdőként használtam. Imádtam. Ettől nem volt hányingerem. Irodában is tökéletes volt, mert könnyed illat volt. Tavaszra, nyárra nem gejl, hanem légies volt. Nagyon hiányzik. Ahogy visszahozzák, beszerzek! Van egy jó hírem, szerintem az Oriflame-nél a Lady Aveburry talán hajazik rá. Csak a citrusossága nincs meg benne. Aki ezt szerette, hiánypótló opcióként jól jöhet.

Up. date:
Új hírem van! Igen, lentebb már írtam, hogy az Oriflame Lady Aveburry-je hajazik rá, de most kiadott egy új edt-t, ami már csak egy hajszállal választja el az individualtől. Ez a parfüm nem más, mint a Blue Wonders, ami nevében is, illatában is hozza ugyanazt az érzést. a Lady A. sokkal virágosabb teremtmény, ez egy nagyon aqua-s, légies, jól sikerült illat. Doora87 írta, hogy a Gioia-ra emlékeztet a fenti parfüm, hát igen, ez is nagyon hasonló, de Gioia-ban van menta, ebben nincs. Úgy hogy ha jót akartok magatoknak, akkor kipróbáljátok a Blue Wonders-t! Nem fogtok csalódni. Ja, és ami fergeteges, az az hogy rendkívül pénztárca barát. 2000.- alatt volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Up. date:

doora87

2016. május 20.

Nekem nagyon hasonlít Gioirgio Armani Air di Gioia illata Ő rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Nekem nagyon hasonlít Gioirgio Armani Air di Gioia illata Ő rá.

csillag

2014. január 20.

A city rushos véleményeket olvasva eszembe jutott, hogy én mindösszesen 3avon illatot hasznàltam életem soràn azt is fényévekkel ezelőtt: blue és little black dress (tinikor), tahiti cirka 6-7 éve:) szerettem mindegyiket, de ha csak 3 illatot lehetne mondani melyiket szeretném ùjra visszahozni az emlékek miatt a tinikorbòl ő nem lenne benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

jns.melinda

2013. április 26.

Kislányként volt egy pici mintám belőle és eldöntöttem, hogy "ha majd egyszer nagy leszek" ilyen parfümön lesz. Azóta felnőttem és már nem lehet kapni. Még most is az orromban van az illata, jó lenne, ha visszahoznák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

csunik

2013. február 24.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt kár hogy nem lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt kár hogy nem lehet már kapni.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.