Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rayeri, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Onomatopoeia

2013. december 22.

de jó lenne ha a parfüm ne lenne, de am. teljesen okés, bár hamar ráuntam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

de jó lenne ha a parfüm ne lenne, de am. teljesen okés, bár hamar ráuntam

Sellenix

2013. október 29.

Talán egyszer kétszer használtam nagy változást nem kaptam tőle.. :/ De tisztábbnak éreztem az arcomat utána. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

dnora

2013. augusztus 10.

Nekem teljesen bevált! Olyan jó az állaga, a legjobb hidratáló arcpakolás amivel valaha találkoztam! Nagyon szeretem, mialatt fürdök addig az arcomon van ez a pakolás. Szeretem%

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 10.

cyberalice

2013. július 15.

Kellemes, puha lesz tőle a bőröm, furcsamód a nagy részét be is szívja. Egy dolgot viszont nem értettem soha, és azt hiszem, nem is fogom: miért kell az érzékeny bőrűeknek való termékekbe parfümöt tenni? Elszomorít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

jesuisunchat

2013. május 20.

az akneroxidtol brutál kartonpapírszerű bőröm lett, 3 napos kezelés után bekentem vastagon ezzel a pakolással, szinte az egészet beszívta, a maradékot letöröltem és másnapra nyoma sem volt a repedezett bőrömnek :) életmentő volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

eleonora

2013. március 10.

Az eddigi legjobban hidratáló arcpakolásom, gyorsan meg is vettem a szórólapból, mert a katalógusban már nem láttam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0