Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Puha, hidratált érzést és finom illatot kölcsönöz a bőrnek.

Kiszerelés: 75 ml

galagonyanya

2015. július 8.

Sajnálom, hogy már nem gyártják. Tök véletlenül akadtam rá most itt a krémmánián és eszembe jutott, mennyire szerettem ezt a krémet. Az arcomra használtam (!), jól hidratált, nem zsírosított, az illata is tetszett, teljesen rendben volt. Persze megszüntették, mint sok más kedvencemet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

lizdalma

2013. május 23.

Kipróbáltam, az illata fura, de meg lehet szokni. Amúgy nem sokat használ, ennél vannak sokkal jobb kézkrémek is. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

huncutka

2013. január 3.

Ma körömápolás után kerestem egy kézkrémet, ez akadt a kezembe a polcról, nem is tudom miért nem használtam, pedig tök jó. Az illata bár picit erős és lassan is szívódik fel, viszont a kezem nagyon puha lett. Valószínűleg, sokat segített, hogy előtte le radíroztam. Minden esetre nem csodaszer, de jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

adabloggerina

2012. október 24.

Nekem túl erős ez az illat. Viszonylag hamar beszívódik, de nem éreztem hidratáltabbnak tőle a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

bandita

2012. május 10.

Egyik kedvenc illatú, de sajnos számomra minimális hatékonyságú, inkább retikülbe való méretű, "kapd elő és kend"-kényelmi szempontjaimat kielégítő kézkrémem. Kap tőlem egy 3-ast mindezek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 10.

geucsa

2012. május 10.

Kellemes az illata és könnyen beszívódik, de olyan furcsa, mintha nem puhítaná a bőrömet. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Cu2tka-baba

2012. február 21.

Az illata nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, de a hatása hamar alábbhagy. Ettől függetlenül újra megvenném, ha lenne a katalógusban:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

babyface

2012. február 7.

imádom a levendula illatot ezért is vettem meg annó ezt a krémet, de sajnos egyátalán nem azt a jellegzetes levendulaillatot kaptam amit vártam. nekem kicsit mű :S könnyen beszívódott, de nem hidratált eléggé és filmréteget hagyott a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Ivett0502

2012. február 7.

Imádom az illatát. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Imádom az illatát. Nagyon szeretem.

szalmakalap

2012. január 18.

Szeretem a levendula illatát, így engem nem zavar a krém illatának intenzitása, könnyen be is szívódik, a hatékonysággal már egyáltalán nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract